بزرگ کردن، لیفت و بالا کشیدن باسن با تزریق چربی به روش برزیلی

1

باگذشت زمان، نشانه‌های پیری به‌تدریج در باسن بروز می‌کند و ما هيچ راهي براي مبارزه با آن نداريم. جاذبه به همراه افزایش سن و پیر شدن موجب می‌شود كه باسن فرم خود را از دست بدهد؛ اما می‌توان با بهره‌گیری از روش‌های مختلف روند پیری را معکوس کرد. بالا كشيدن باسن برزيلي در حال حاضر به‌عنوان یک شيوه مؤثر و بی‌خطر براي بزرگ كردن باسن همراه با نتايج زيباشناختي بادوام شناخته‌شده است. اگر شما يك بيمار مسن‌تر هستيد كه خواستار بازگرداندن فرم باسن خود هستيد، يا يك بيمار جوان‌تر كه خواهان ايجاد فرم دلخواه در باسن خود هستيد، اين روش می‌تواند براي شما مناسب باشد. یکی از بزرگ‌ترین مزایای این روش استفاده از بافت بدن خود بيمار به‌منظور کاهش خطر ابتلا به عوارض و پس زدن بافت توسط بدن است.

گروه پزشکان سلامت و زیبایی همگي داراي تجربه و تخصص بالا درزمینه لیفت و بالا كشيدن باسن برزيلي با تزريق چربي هستند،‌ كه براي ارائه بهترين نتايج نهايت سعي خود را می‌کنند و مهم‌تر از همه، ايمني بيماران را تضمين می‌کنند. جهت كسب اطلاعات بيشتر و تعيين وقت مشاوره می‌توانید از طريق شماره تلفن‌های زیر با ما تماس حاصل فرماييد.

02122637408

02188945723

02166124807

لیفت و بالا كشيدن باسن به روش برزيلي چيست؟‌


لیفت و بالا كشيدن باسن برزيلي به‌منظور بزرگ کردن سايز باسن و همچنین تغییر فرم و ايجاد يك فرم متناسب‌تر و جذاب‌تر استفاده می‌شود. برای دستیابی به این نتایج، چربی از طريق ليپوساكشن (لیپوماتیک) از چندین بخش از بدن برداشته‌شده و سپس از طريق تصفيه تنها بافتي كه قابليت تزريق مجدد به بدن بيمار را دارد، نگه‌داشته می‌شود. رسوبات چربی ممکن است از بخش‌هایی چون پشت، شکم، باسن و ران‌ها برداشته شود. نتیجه نهایی این فرایند ایجاد يك باسن زیبا، متقارن، و جذاب‌تر است.

آیا بزرگ کردن باسن به روش برزيلي برای همه افراد مناسب است؟


به‌منظور دستيابي به نتايج زيباشناختي متفاوت، روش‌های مختلفی وجود دارد. هر فرد دارای نیازهای متفاوت است، بنابراین، یک روش ممکن است براي يك بيمار مؤثر باشد، اما براي ديگري خير. مشاوره با یکی از متخصصین ما در تصمیم‌گیری براي انتخاب بهترين تكنيك مناسب به شما كمك خواهد كرد.

مزایاي بالا كشيدن باسن برزيلي


در اغلب موارد، بیماران به‌جای پروتز گلوتئال، روش بالا كشيدن باسن برزيلي را انتخاب می‌کنند. اين بدان دليل است كه روش بالا كشيدن باسن برزیلی به دليل استفاده از چربي بدن خود بيمار ظاهر و احساسي طبیعی‌تر ايجاد خواهد كرد. اين روش نه‌تنها ظاهري مطلوب‌تر ايجاد می‌کند، بلكه شانس پس زدن بافت توسط بدن كه در پروتز شایع‌تر است را كاهش می‌دهد. يکی دیگر از مزاياي این روش بهبود ظاهر نواحي ديگر بدن به علت برداشتن چربي از طريق ليپوساكشن در نواحي مختلف بدن است. اين روش نه‌تنها ظاهري بهتر در باسن ايجاد می‌کند بلكه موجب بهبود فرم كلي بدن نيز می‌گردد. احتمال ايجاد اسكار در اين روش بسيار كم بوده و در مورد اغلب بيماران اسكار به‌ندرت مشهود است. به‌علاوه، خطر ابتلا به عفونت و يا ديگر عوارض احتمالي در اين روش كاهش می‌یابد. بسیاری از زنان نه‌تنها از نتيجه فيزيكي عمل راضي هستند، بلكه افزايش عزت‌نفس، اعتمادبه‌نفس و ميل جنسي را نيز تجربه می‌کنند.

بالا كشيدن باسن برزيلي در کلینیک سلامت و زیبایی


افراد مناسب برای بالا كشيدن باسن به روش برزيلي

يك فرد مناسب برای بالا كشيدن باسن با تزریق چربی به روش برزيلي فردي است كه داراي انتظارات واقع‌بینانه است. متأسفانه هر فردي نمی‌تواند يك گزینه خوب براي اين نوع از جراحي باشد. ازآنجایی‌که بالا كشيدن باسن به این روش نيازمند برداشتن چربي از نواحي مختلف بدن است، بيمار بايد به‌اندازه كافي چربی در بدن خود داشته باشد. بیماران لاغرتر همیشه نامزدهاي خوبي نيستند، زیرا از مقادیر کافی چربی برای تزریق برخوردار نيستند. از سوی دیگر، بیماران باید از سلامت جسمي خوبي نيز برخوردار باشند، به این معنا كه اين جراحي ممكن است براي بیماران داراي اضافه‌وزن قابل‌توجه، مخاطره‌آمیز باشد. توصيه پزشكان، بیماراني است كه حداقل 20-10lbs از وزن ايده آل خود بالاتر هستند. به‌منظور حصول اطمينان از انتخاب روش مناسب يك قرار مشاوره با یکی از پزشکان ما تنظيم كنيد.

چگونه براي لیفت باسن به روش برزيلي آماده شوم؟‌

آماده‌سازی درست قبل از هر جراحي كليد روند بهبودي سريع و ايمن است. به‌منظور دستیابی به بهترین نتایج ممکن، پيروي از دستورالعمل‌ها و رويكردهاي ارائه‌شده توسط پزشك جراح و پرستار از اهميت بسياري برخوردار است. ضروري است که تمام بیماران حداقل یک ماه پیش‌ازتاریخ جراحی برنامه‌ریزی‌شده مصرف سيگار را به‌طور كامل متوقف كنند. سیگار کشیدن می‌تواند باعث ايجاد عوارض ناخواسته در حین و پس از عمل شود. پزشك هم‌چنین فهرستي از داروهایی که باید حداقل دو هفته پيش از جراحی از مصرف آن‌ها اجتناب گردد، ازجمله آسپيرين و هر نوع داروي رقیق‌کننده خون را در اختيار بيمار قرار می‌دهد. آماده‌سازی محيط خانه نيز در بهبودي راحت‌تر و سریع‌تر نقش مهمي ايفا می‌کند. قبل از رفتن براي جراحي بستر خود را به همراه پتو، بالش، حوله‌های اضافي، داروها و هر چيز ديگري كه ممكن است به آن نياز پيدا كنيد را آماده‌سازید. بیماران باید وسيله حمل‌ونقل پس از عمل جراحي خود را آماده كنند و براي 24 ساعت اول تحت مراقبت باشند. رعايت تمامي اين دستورالعمل‌ها به برخورداري از بهترين روند بهبودي و حصول نتايج بهينه كمك خواهد كرد.

فرآيند بزرگ کردن باسن به روش برزيلي

بزرگ كردن باسن با تزریق چربی به روش برزيلي به‌صورت يك عمل سرپايي تحت بیهوشی عمومی یا موضعي انجام می‌شود. این روش ممکن است بسته به بيمار و ميزان كار موردنیاز از 90 دقیقه تا چهار ساعت طول بکشد. عواملی چون میزان چربی در حال برداشتن، ناحيه درمان و سايز و فرم موردنظر بیمار طول زمان جراحي را تغيير خواهد داد. چربی از نواحی مختلف بدن مانند ران، شکم، پشت، يا ران از طریق لیپوساکشن برداشته‌شده و سپس پاک‌سازی و تصفيه می‌شود. تنها زماني كه باکیفیت‌ترین سلول‌های چربي برداشته‌شده باشند، می‌توانند براي تزريق به باسن مورداستفاده قرار گيرند. سپس متخصص، چربی را در عمق‌های مختلف تزريق كرده و به باسن حجم و فرم می‌دهد. چربی حاوی سلول‌های بنیادی است که قابليت تبدیل به بافت جدید، ایجاد کلاژن جدید و بهبود بافت و ضخامت پوست را دارا مي‌باشد. این امر موجب می‌شود که پوست صاف‌تر به نظر برسد و ظاهري زيبا و سفت در باسن ايجاد می‌کند. برش‌های ایجادشده در این روش بسیار کوچک بوده و باگذشت زمان به‌ندرت مشهود هستند.

دوام بالا كشيدن باسن به روش برزيلي چه قدر است؟

نتایج حاصل از بالا كشيدن باسن برزيلي دائمي خواهد بود. چربی در ناحيه تزریق‌شده باقي می‌ماند، اما درست همانند چربي و بافت ساير نواحي بدن، می‌تواند رشد كرده يا جمع شود و با افزايش سن دچار پيري می‌شود. به همین دلیل است كه حفظ یک شیوه زندگی سالم همراه با ورزش به‌منظور نگه‌داشتن سايز و فرم باسن از اهميت برخوردار است. به خاطر داشته باشید که کاهش وزن عمده می‌تواند موجب كوچك شدن باسن گردد.

هزينه


هزینه بالا كشيدن باسن برزيلي از بیماری به بیمار دیگر متفاوت است. برخی از افراد تنها به برداشتن چربی از يك ناحيه نياز دارد،‌ درحالی‌که در مورد افراد ديگر چربي بايد از چندين ناحيه برداشته شود.

خطرات و عوارض احتمالی


هر عمل جراحی با خطرات و عوارضي همراه است و اگرچه این روش دارای شهرتي خوب است، اما بیماران باید آگاه باشند که ممكن است خطرات احتمالی وجود داشته باشد. به‌منظور پيشگيري از خطرات و عوارض، انجام دادن دستورات پزشك و پرستار از اهميت بسياري برخوردار است.