لیزر موهای زائد صورت و بدن با بهترین دستگاه؛ هزینه و پکیج‌ها

laserrr

یک راه‌حل دائمی برای از بین بردن موهای زائد صورت و بدن  استفاده از لیزر است؛ به این معنی که دیگر نیازی به اپیلاسیون یا اصلاح روزانه موهای صورت و بدن نیست. این روش می‌تواند هم برای زنان و هم برای مردان استفاده شود. لیزر برای بیشتر نواحی بدن مناسب است. از بین بردن دائمی موها باعث افزایش حس آزادی و اعتمادبه‌نفس در افراد می‌شود. از بین بردن موهای زاید با کمک لیزر، فقط در چند جلسه درمان ساده انجام می‌شود که رشد موها را به‌طور دائمی به حداقل می‌رساند و بیمار با یک پوست صاف دائمی روبرو می‌شود که هرروز و در طول سال تمیز و بدون مو هست. 

گروه پزشکان سلامت و زیبایی، از انواع مختلف لیزر درمانی و مبتنی بر نور برای از بین بردن موهای زائد صورت و نواحی مختل بدن، استفاده می‌کنند. ما متعهد به ارائه  بالاترین سطح خدمات با استفاده از آخرین فن‌آوری‌های لیزری هستیم. لیزر موهای زائد بدن توسط متخصصین ما انجام می شود و به شما این اطمینان را می‌دهیم که از بهترین روش درمان استفاده می‌کنید. دستگاه لیزر ما به طور دائم موهای زائد شما را با امنیت کامل و به‌راحتی و به طور موثر از بین می برد. برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با ما تماس بگیرید.

چگونه لیزر موهای زائد صورت و بدن را از بین می‌برد؟


 alexx

لیزر یک ابزار آرایشی و بهداشتی همه‌کاره است که می‌تواند موهای زائد بدن را به‌طور دائم از بین ببرد. بیماران پس از لیزر دیگر نیازی به اصلاح یا بند انداختن صورت هم ندارند. هدف لیزر موهای زائد بدن این است که به پیازهای موها نفوذ کند. با توجه به اینکه پالس‌های لیزر موی زائد متناوب هستند، به‌این‌ترتیب می‌توان انرژی نوری موردنیاز را از پوست عبور داده و پیازهای مو را در معرض آن قرار داد. با جذب انرژی یا گرم شدن پیازهای مو توسط لیزر، به آن‌ها آسیب وارد می‌شود. به‌این‌ترتیب، موهایی که در این مرحله وجود دارند در طول درمان از بین رفته، هم‌چنین به فرآیند رشد بعدی مو نیز آسیب وارد خواهد شد. با توجه به اینکه تمام موها دارای مرحله رشد فعال هم‌زمان نیستند، با یک جلسه درمانی نمی‌توان تمام موهای زائد موجود در یک نقطه از بدن را درمان کرد. به همین خاطر با گذر پیازهای مو از مرحله غیرفعال و دوره استراحت و بازگشت آن‌ها به مرحله فعال رشد، بیمار با رشد مقداری از موهای زائد در ناحیه درمان شده، مواجه خواهد شد. به همین خاطر لازم است برای درمان کامل هر ناحیه از بدن چند جلسه لیزر موی زائد  برای بیمار استفاده شود.

shr

مزایای لیزر موهای زائد


 • لیزر درمانی روشی برای از بین بردن موهای زاید است.
 • درمانی بدون درد: لیزر درمانی برخلاف دیگر روش‌های رفع موهای زائد هیچ دردی را تحمیل نمی‌کند. برخی بیماران ناراحتی مختصری را تجربه می‌کنند که معمولاً به راحتی با مصرف مسکن آرام می‌شود.
 • از بین رفتن مشکل موهای درون روییده: اصلاح با تیغ، وکس و بند انداختن باعث بروز مشکل موهای درون روییده و ایجاد برآمدگی‌های ناخوشایند قرمز رنگ می‌شود. اما این مشکل در روش لیزر درمانی وجود ندارد.
 • صرفه‌جویی در زمان و هزینه: چند جلسه لیزر درمانی شما را برای همیشه از روی آوردن به دیگر روش‌های دردناک از بین بردن موهای زائد رهایی می‌دهد.
 • دقت: لیزر فقط ناحیه‌های دارای رنگدانه پوست، مانند فولیکول مو، را هدف قرار می‌دهد و کمترین آسیبی به بافت‌های پیرامونی نمی‌زند.
 • سرعت: هر پالس لیزر در کسری از ثانیه به پوست تابانده می‌شود و همزمان بسیاری از تارهای مو را از بین می‌برد. لیزر در هر ثانیه ناحیه‌ای به بزرگی یک سکه را درمان می‌کند.

ناحیه‌های قابل درمان با لیزر


بانوان

laserzaed

بانوان معمولاً برای لیزر موهای زائد بالای لب، اطراف چانه، بازوها، زیربغل، دست و ناحیه بیکینی به کلینیک‌های زیبایی مراجعه می‌کنند.

آقایان

laserzaed1

آقایان معمولاً برای لیزر موهای زائد شانه، پشت گردن، قفسه سینه، شکم، پشت بدن و باسن به کلینیک‌های زیبایی مراجعه می‌کنند.

افراد مناسب برای از بین بردن موهای زائد با لیزر


هم مردان و هم زنان می‌توانند از لیزر موهای زاید بهره‌مند شوند. پزشکان ما، درمان مؤثر و مطمئن لیزر از بین بردن موهای زائد را برای هر دو پوست روشن و تیره به شما ارائه می‌دهند. کاندیدای ایده آل لیزر رفع موهای زائد باید از سلامت کامل برخوردار باشند و انتظارات معقول از درمان خود داشته باشند. از بین بردن موهای زائد فرایندی است که شامل چند مرحله درمان در فواصل مختلف است و بیماران نیاز به شرکت در جلسات متعدد به‌منظور رسیدن به نتایج رضایت‌بخش دارند. فقط شما و متخصص لیزر درمانی می‌توانید کاندید شدن خود برای لیزر درمانی را ارزیابی کنید و این ارزیابی در طول مشاوره اولیه انجام می‌شود تا شما به این اطمینان برسید که کاندیدای مناسب و واجد شرایط برای این روش درمانی با بهترین دستگاه لیزر مناسب برای شما هستید.

baner

مشاوره جهت رفع موهای زائد با لیزر


در طول مشاوره در کلینیک، شما با یکی از اعضای گروه پزشکان سلامت و زیبایی ما دیدار خواهید کرد. پزشکان ما به شما در مورد واقع بینانه بودن اهدافتان مشاوره می دهند و نوعی از لیزر که برای رفع موهای زائد شما مناسب است را تعیین می‌کنند. شما این شانس را دارید که هر سؤالی که در مورد این روش دارید، بپرسید و نگرانی‌های خود را بررسی کنید. شما همچنین در جلسه مشاوره می‌توانید اطلاعات بیشتری را در مورد لیزر رفع موهای زائد و برنامه درمان شخصی کسب کنید.

انواع دستگاه لیزر موهای زائد بدن


در کلینیک ما چندین نوع مختلف از جدیدترین دستگاه های لیزر موهای زائد بدن و رفع موهای زائد زیر بغل وجود دارد که می‌تواند برای از بین بردن مو و کاهش آن استفاده شود، بهترین دستگاه های لیزر مو عبارت اند از :

لیزر الکساندرایت

laserzaed3

تکنولوژی نوین لیزر موهای زائد با الکس با استفاده از یک لیزر با انرژی بالا و طول‌موج بلند است که یک پرتو ملایم از نور از میان پوست در پیاز مو نفوذ می‌کند ولی روی پوست اطراف آن ناحیه تأثیر نمی‌گذارد و رفع دائمی موهای زائد را نتیجه می‌دهد. نور لیزر ملانین را هدف قرار می‌دهد که رنگدانه موجود در مو است. ازاین‌رو لیزر بیشترین اثر را روی موها گذاشته و سبب از بین رفتن آن‌ها می‌شود، به همین دلیل است که دستگاه لیزر روی موهای سفید اثر نمی‌گذارد و هر چه موها تیره‌تر و ضخیم‌تر باشد و پوست روشن‌تر، تأثیر لیزر بیشتر خواهد بود.

لیزر دیود

لیزر دیود برای پوست‌های تیره بسیار مؤثر است. این نوع لیزر برای موهای نازک خیلی مؤثر نیست. این لیزر نرخ تکرار سریع دارد و مناطق بزرگ را پوشش می‌دهد و برای درمان سریع مناطق بزرگ بدن مناسب است.

ای لایت (E-light)

laserzaed4

آی پی ال (سیستم‌های نور شدید پالسی) دقیقاً پالس‌های کنترل‌شده نور فیلتر شده که با ملانین جذب‌شده است را آزاد می‌کند. این نور به پیاز مو می‌رسد و آن را گرم می‌کند و به سلول‌هایی که مسئولیت رشد مو را دارند، آسیب می‌زند تا به هدف کم شدن موهای زائد به‌طور دائمی و برای مدت طولانی برسد. دستگاه Elight ترکیب دستگاه IPL و دستگاه RF یا فرکانس رادیویی است. مزیت بزرگ ترکیب  IPL و فرکانس رادیویی این است که به مناطق عمیق‌تر پوست دسترسی دارد و روی ملانین در پوست تأثیر نمی‌گذارد. پس همه انواع پوست می‌توانند با این روش تحت درمان قرار بگیرند که IPL به‌تنهایی نمی‌تواند این کار را انجام دهد. این لیزر هم‌چنین می‌تواند موهای خاکستری روشن و موهای قرمز را هدف قرار دهند.

مزیت ترکیب این دو فناوری این است که هم‌زمان با از بین بردن موهای زائد عمل جوان‌سازی پوست هم انجام می‌گیرد و حتی آن را صاف‌تر و نرم‌تر از حالت نرمال آن می‌کند.

لیزر SHR (اس اچ آر)

laserzaed5

تکنولوژی فوق‌العاده لیزر رفع موهای زائد SHR یک روش انقلابی جدید برای از بین بردن دائمی موهای زائد است که عملاً بدون درد و عوارض جانبی است. لیزر SHR IPL پرتوهای بیشتر اما با ژول پایین‌تری را به همراه دارد. این روش جدید به‌آرامی با یک احساس سوزن سوزن شدن، فولیکول‌های مو را گرم می‌کند، که مانند یک درمان با ماساژ گرم است. تکنولوژی لیزر منحصربه‌فرد و تکنیک‌های مورداستفاده در SHR IPL باعث می‌شود تمام انواع مو و پوست برای این درمان مناسب باشند. درSHR IPL   میزان حرارت جذب‌شده توسط پوست کاهش یافته است. بنابراین این درمان می‌تواند بر روی پوست برنزه انجام شود. فناوری SHR IPL برای موهای سفید و روشن و نازک ایده آل است.

فرآیند لیزر رفع موهای زائد


28

قبل از عمل، مو تراشیده خواهد شد پس از لحاظ طول یکنواخت است. جهت کسب بهترین نتایج برای بیماران، مو باید قبل از لیزر موهای زائد تراشیده شده باشد. لیزر پس‌ازآن به نسبت رنگ مو بیمار، ضخامت مو و ناحیه تحت درمان تنظیم خواهد شد.

در طول درمان، بیماران نیاز به پوشیدن محافظ چشم دارند. بیهوشی برای درمان لیزر مو نیاز نیست. چون روش ما بسیار راحت است. پزشک ناحیه درمان و یک اینچ اضافه‌تر اطراف آن را هدف قرار می‌دهد تا زمانی که همه موهای فعال تحت درمان با لیزر قرار گیرند. برای کسب بهترین نتایج، حداقل 10 جلسه لیزر درمانی با فاصله 4 هفته برای موهای صورت و 6 هفته برای موهای بدن لازم است.

تعداد جلسه‌های لازم برای از بین بردن موهای زائد با لیزر


رشد مو در سیکل‌هایی رخ می‌دهد که در مناطق مختلف بدن 4 تا 6 هفته طول می‌کشد. لیزر فقط می‌تواند موهای زائدی را از بین ببرد که در مرحله رشد فعال قرار دارند. بنابراین متخصصین زیبایی توصیه می‌کنند که 4 تا 6 جلسه لیزر درمانی برای دستیابی به نتیجه قابل قبول انجام شود، در هر جلسه حدود 80 درصد از موهای در حال رشد فعال از بین می‌رود.

بهبودی پس از بین بردن موهای زائد با لیزر


 اگر هیچ زمان استراحتی پس از ارتباط پوست با لیزر رفع موهای زائد وجود نداشته باشد، بیماران ممکن است برخی علائم مانند تورم، قرمزی و ناراحتی در ناحیه تحت درمان را برای چند روز بعد از هر جلسه تجربه کنند. کمپرس سرد، لوسیون‌ها و داروهای بدون نیاز به نسخه پزشک، می‌تواند از بروز این علائم جلوگیری کنند. موهای درمان شده در طول چند هفته آینده ریزش پیدا می‌کنند. بیماران باید از آسیب توسط تابش نور خورشید در ناحیه تحت درمان تا چند ماه پس از درمان جلوگیری کنند. هیپرپیگمانتاسیون (تغییر رنگ پوست) هم احتمال دارد که بعد از درمان پوست توسط لیزر رخ دهد.

عوارض لیزر موهای زائد


دوران بهبودی بعد از لیزر موهای زائد صورت و بدن بسیار کوتاه است، با این حال ممکن است به دنبال درمان، مقداری قرمزی پوست ایجاد شود که رفع آن بین یک تا هشت ساعت طول میکشد. می توانید برای جلوگیری از بروز عوارض لیزر موهای زائد، خنک کردن پوست خود و تسریع دوران بهبودی از بسته های یخ و یا ژل های خنک کننده استفاده کنید. ما نیز استعمال لوسیون تسکین دهنده‌ی آلوئه ورا و یا لوسیون ضد آفتاب را بعد از هر جلسه درمان برای درمان عوارض لیزر موهای زائد توصیه می‌کنیم.برای کاهش التهاب و از بین بردن قرمزی پوست، دستگاه لیزر ما مجهز به دستگاه‌های خنک کننده است که به کاهش ناراحتی و حفاظت از لایه‌ی سطحی پوست در برابر حرارت کمک می‌کند.

پرسش‌های متداول


آیا لیزر موهای زائد دردناک است؟

اگر از روش‌های مختلف از بین بردن موهای زائد مانند وکس، بند یا الکترولیز و استفاده از دیگر دستگاه‌های لیزرفلش لامپ خسته شده‌اید، مطمئن باشید از بدون درد بودن دستگاه‌های لیزر جدید شگفت‌زده خواهید شد. تمام دستگاه‌ها و روش‌های قدیمی نسبت به دستگاه‌های جدید و پیشرفته دردناک‌تر و تهاجمی‌ترند و آسیب بیشتری ایجاد می‌کنند.

ظاهر پوست در فاصله بین دو جلسه چگونه است؟

اکثر موهای مشخص در زمان درمان از ناحیه مورد نظر زدوده شود، بقیه موها نیز ظرف دو هفته می‌ریزد و پوستی صاف و تمیز را به جا می‌گذارد. پوست با توجه به  محل ناحیه درمان شده حدود 6 تا 8 هفته تمیز و صاف باقی می‌ماند. از زمان آخرین جلسه تا جلسه بعدی موهای بسیار ریزی دوباره می‌روید. با تکرار به موقع لیزر درمانی ناحیه مورد نظر در طول کل جلسات بدون مو باقی می‌ماند و نیازی به اصلاح با بند یا تیغ و وکس نخواهد داشت.

نتایج چه زمانی مشخص می‌شود؟

نتایج از همان جلسه اول مشخص است. رشد مو کمتر و موها ضعیف‌تر و ریزتر می‌شود. پوست نیز صاف‌تر می‌شود و منافذ رویش مو روی پوست پس از هر جلسه نامشخص‌تر می‌گردد. با هر بار تکرار درمان نتایج بهتر و بهتر می‌شود.

 آیا لیزر موهای زائد را می‌توان فقط بر روی بخش‌هایی از یک ناحیه انجام داد؟

انتخاب ناحیه درمان به عهده خودتان است. شما می‌توانید طرح درمان را مطابق با نیازها و انتظارات خود سفارشی کنید. می‌توانید موهای زائد هر ناحیه دلخواه را کم‌پشت کنید و کاهش دهید و همچنان مقداری از موها را نگه دارید.

هزینه


قیمت لیزر موهای زائد بدن به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد:

 1. تعداد نواحی تحت درمان؛ البته در اکثر کلینیک ها پکیج هایی شامل تخفیف برای افرادی که بیش از یک ناحیه از بدن خود را درمان می کنند وجود دارد.
 2. کلفتی و رنگ تار موها
 3. تراکم موها در منطقه
 4. تعداد جلسات درمانی برای رفع کامل موها
 5. نوع دستگاه مورد استفاده بر اساس رنگ پوست نیز بر هزینه لیزر موهای زائد تاثیر می گذارد.

به منظور اطلاع از بهترین هزینه لیزر موهای زائد می توانید با شماره 22637408 تماس حاصل فرمایید و از پکیج های تخفیفی ما مطلع شوید.