لیفت و کشیدن پوست صورت با نخ: مزایا و کاربرد

bane1r

t

آيا شما هم در حال حاضر با مشکلاتي از قبيل پيري و افتادگي پوست، لک روي صورت، غبغب (چانه دوم) يا خط اخم مواجه هستيد؟ آيا قصد داريد اين عوارض را به حال خود رها کنيد تا روز به روز بدتر و شديدتر شوند؟ يا احساس مي‌کنيد که اين وضع ديگر برايتان قابل تحمل نيست؟ اگر به دنبال راه حلي براي رفع اين مشکلات هستيد، ليفت صورت با نخ رايج‌ترين روش براي دستيابي به زيبايي طبيعي و جواني هميشگي است و مي‌تواند بهترين پاسخ به نياز شما باشد.

گروه پزشکان سلامت و زيبايي مفتخر است که جديدترين روش‌هاي جوانسازي پوست صورت از جمله عمل ليفت صورت با نخ را به شما ارائه نمايد. عمل ليفت با نخ فقط توسط پزشکان باتجربه و باصلاحيت ما انجام مي‌شود و ما دستيابي به بهترين نتايج ممکن و برترين خدمات درماني و مراقبتي که شما مي‌شناسيد و از ما انتظار داريد را برايتان تضمين مي‌کنيم. اين عمل‌ها مي‌تواند با کشيدن پوست و افزايش حجم صورت، چهره‌اي جوان و شاداب را براي شما به ارمغان بياورد. براي کسب اطلاعات بيشتر و تعيين وقت مشاوره لطفاً از طريق شماره های02166124807-02188945723-02122637408 با ما تماس بگيريد.

چرا عمل ليفت با نخ را انتخاب مي‌کنيم؟


 • آثار و نتايج کاملاً طبيعي

جواني و ظرافت را به چهره شما بازمي‌گرداند.

 • زمان کوتاه عمل

در عرض تنها 30 دقيقه پوست شما کشيده و جوان مي‌شود.

 • انجام عمل توسط پزشکان متخصص

اطمينان داشته باشيد که به بهترين نتايج ممکن دست خواهيد يافت.

 • روشي ايده‌آل براي جوانسازي قسمت مياني صورت

عملي که در گذشته تنها از طريق جراحي امکان‌پذير بود.

ليفت با نخ براي رفع کدام عوارض مناسب است؟


 • خطوط و چروک‌هاي ريز روي پوست
 • چين‌خوردگي و پژمردگي پوست
 • افتادگي گونه‌ها
 • علائم و نشانه‌هاي پيري
 • شل شدن پوست
 • لاغري و بدشکلي صورت

از عمل ليفت با نخ براي چه قسمت‌هايي از بدن مي‌توان استفاده کرد؟


فرم‌دهي و جوانسازي اجزاي صورت شامل:

 • خط فک
 • خطوط خنده
 • ابروها
 • پيشاني
 • گردن
 • استخوان و بافت‌هاي نرم گونه
 • خطوط نازولوبيال (خطوطي که از زير بيني تا دو طرف دهان کشيده مي‌شود)

زيباسازي و جوانسازي قسمت‌هاي بدن شامل:

 • بالاي سينه و شانه‌ها (دکولته)
 • آثار کشيدگي پوست
 • شکم
 • باسن
 • بازوها
 • کشاله ران

ليفت با نخ چه تأثيري بر شما دارد؟


يکي از شايع‌ترين عوارض ناشي از پيري، شُل شدن و افتادگي پوست صورت به ويژه در اطراف خط فک مي‌باشد. در گذشته، برطرف کردن اين نشانه‌هاي اجتناب ناپذير پيري فقط با انجام عمل‌هاي جراحي سخت و تهاجمي امکان‌پذير بود، اما امروزه با تحقيقات وسيعي که در اين زمينه انجام شده است عمل ليفت با نخ براي اين منظور معرفي شده و در کلينيک‌هاي زيبايي در دسترس شما قرار گرفته است. اين عمل مبتکرانه در عرض تنها 30 دقيقه پوست صورت را کشيده و محکم مي‌کند، نتايجي بادوام و ماندگار حاصل مي‌کند و هيچ نيازي هم به استراحت بعد از عمل ندارد.

در زمان انجام اين عمل، يکي از پزشکان متخصص ما نخ‌هاي تجزيه شونده و سازگار با بافت‌هاي زنده را در قسمت‌هايي از صورت که قبلاً جاي آن مشخص شده است، جايگذاري مي‌کند. به اين ترتيب بعد از يک دستکاري ملايم و ظريف در پوست صورت، شکل و ساختار آن به طور قابل توجهي بهبود پيدا مي‌کند. به منظور دستيابي به نتايج طبيعي‌تر و جوانسازي کامل پوست صورت، مي‌توان عمل ليفت با نخ را همراه با عمل‌هاي بوتاکس يا تزريق ژل نيز انجام داد.

لطفاً به خاطر داشته باشيد که نتايج عمل ليفت با نخ به صورت دائمي نخواهد بود، زيرا نخ‌ها حالت تجزيه‌پذير دارند و بعد از گذشت 12 تا 18 ماه به طور طبيعي تجزيه خواهند شد.

قبل از عمل


 قبل از آنکه شما عمل ليفت صورت با نخ را انجام دهيد، لازم است ابتدا يک جلسه مشاوره با پزشک جراح خود داشته باشيد تا مشخص شود که آيا کانديداي خوبي براي اين عمل هستيد يا خير. در جلسه مشاوره شما فرصت داريد تا هر سؤالي که احتمالاً در مورد اين عمل براي شما مطرح است را از پزشک خود بپرسيد. اگرچه عمل ليفت با نخ مي‌تواند نتايج خوبي را براي شما به دنبال داشته باشد، اما ممکن است شما براي رسيدن به نتايج مورد نظر خود نياز به انجام عمل جراحي تهاجمي‌تري داشته باشيد. پزشک جراح بعد از معاينه و ارزيابي شرايط شما، گزينه‌هاي مختلف را برايتان شرح مي‌دهد و مشخص مي‌کند که شما براي دستيابي به بهترين نتايج ممکن بايد از کدام روش عمل ليفت با نخ استفاده کنيد.

 t3

در زمان انجام عمل ليفت با نخ


 ليفت با نخ يک عمل بسيار ساده و سريع است که به منظور ليفت قسمت مياني صورت و بهبود فرم و ساختار پوست آن انجام مي‌شود.

 • در اين عمل از نخ‌هاي رشته‌اي تجزيه شونده براي بالا کشيدن ملايم پوست صورت استفاده مي‌شود. ضمن آنکه همزمان، توليد کلاژن در پوست هم القاء مي‌شود و در نتيجه، روند بهبود افتادگي پوست حتي بعد از پايان عمل هم ادامه پيدا مي‌کند.
 • پزشک جراح، نخ را به گونه‌اي در زير پوست صورت قرار مي‌دهد که بيشترين مطابقت را با شکل صورت شما و نتايج مورد انتظار از عمل داشته باشد. براي اثربخشي بيشتر اين عمل مي‌توان به جاي يک نخ، از چند نخ استفاده کرد.
 • نخ‌ها به مرور زمان توسط خود بدن تجزيه و جذب خواهند شد و در اين زمان شما مي‌توانيد تصميم بگيريد که يا عمل ليفت با نخ را دوباره انجام دهيد و يا اجازه بدهيد که پوست به وضعيتي که قبل از عمل داشته است بازگردد.

t4

همان‌طور که در شکل بالا ديده مي‌شود، عمل ليفت با نخ را مي‌توان به چندين روش مختلف انجام داد. پزشک شما در جلسه مشاوره قبل از عمل، نيازها و شرايط پوست شما را بررسي کرده و بهترين روش براي انجام اين عمل را انتخاب مي‌کند.

سؤالات مطرح در مورد عمل ليفت با نخ


ليفت با نخ چگونه عمل مي‌کند؟

وقتي که ما پير مي‌شويم، کلاژن و الاستين که پروتئين‌هاي موجود در پوست ما هستند شروع به تحليل رفتن و تجزيه شدن مي‌کنند. از دست رفتن کلاژن و الاستين پوست منجر به شل و پژمرده شدن پوست و ايجاد خطوط و چروک‌هايي در ساختار آن مي‌شود. عمل ليفت با نخ با استفاده از نخ‌هاي تجزيه‌پذير از نظر زيستي، حمايت بيشتري را از پوست به عمل مي‌آورد و کشيدگي و استحکام بيشتر آن کمک مي‌کند. در نتيجه، پوست شما جوان‌تر و لطيف‌تر خواهد شد.

 پزشک شما ابتدا يک بي‌حسي موضعي خفيف در محل عمل اعمال مي‌کند و سپس نخ‌ها را به وسيله يک سوزن خيلي ريز در زير پوست جايگذاري مي‌کند. وقتي که نخ در جاي خود قرار داده شد، پزشک به آرامي بافت پوست را با دست فشار مي‌دهد تا شکل مورد نظر در آن ايجاد شود و نتيجه مطلوب از عمل ليفت صورت به دست آيد. نتيجه اين عمل، پوستي محکم و جوان است که بدون نياز به بريدگي و بخيه در پوست حاصل شده است و نيازي هم به استراحت بعد از عمل ندارد.

چرا عمل ليفت با نخ را براي کشيدن پوست صورت انتخاب مي‌کنيم؟

عمل ليفت با نخ در واقع به منزله برآيندي از يک عمل جراحي و روش‌هاي بدون جراحي مي‌باشد. اين عمل مي‌تواند بدون خاصيت تهاجمي و عوارض جانبي ناشي از عمل‌هاي جراحي، علائم پيري و افتادگي پوست را به خوبي برطرف کند. علاوه بر آن، براي دستيابي به پوستي جوان‌تر و داراي ظاهر کاملاً طبيعي، مي‌توان عمل ليفت با نخ را همراه با عمل‌هاي بوتاکس و تزريق ژل نيز انجام داد.

عوارض جانبي عمل ليفت با نخ چيست؟

کليه خطرات و عوارض جانبي اين عمل در جلسه مشاوره براي شما شرح داده خواهد شد. شايع‌ترين عوارض ناشي از عمل ليفت با نخ شامل خونريزي، حساسيت و قرمزي پوست است. البته اگر چنين عوارضي براي شما اتفاق افتد، حالت موقتي خواهد داشت و در عرض چند هفته بعد از عمل به طور کامل برطرف خواهد شد. ضمناً خطر بروز عفونت و واکنش‌هاي حساسيتي هم بعد از اين عمل وجود دارد.

اين عمل براي چه کساني مناسب است؟

کليه خانم‌ها و آقاياني که دچار خطوط، چين و چروک و افتادگي خفيف تا ملايم پوست شده‌اند مي‌توانند اين عمل را انجام دهند. شما مي‌توانيد يک وقت مشاوره با يکي از پزشکان متخصص ما تعيين کنيد تا مشخص کند که آيا عمل ليفت با نخ براي شما مناسب است يا خير.

نتايج عمل ليفت با نخ چقدر دوام دارد؟

نتايج نهايي اين عمل معمولاً بين 12 تا 18 ماه دوام خواهد داشت.

آيا عمل ليفت با نخ درد دارد؟

قبل از انجام اين عمل، يک بي‌حسي موضعي در صورت شما اعمال خواهد شد. البته باز هم ممکن است وقتي که سوزن در پوست شما وارد مي‌شود، کمي احساس سوزش داشته باشيد، اما اغلب بيماران بيان مي‌کنند که اين کار هيچ گونه ناراحتي غير قابل تحملي برايشان ايجاد نکرده است.

هزينه عمل ليفت با نخ چقدر است؟

ما مي‌توانيم عمل ليفت با نخ را به صورت هدفمند و متناسب با نواحي مورد نظر شما از قبيل چين و چروک دور لب‌ها انجام دهيم. انجام اين عمل براي قسمت‌هاي مختلف صورت مي‌تواند بر مقدار هزينه‌هاي عمل تأثير داشته باشد. در جلسه مشاوره قبل از عمل، اين هزينه‌‌ها به طور کامل تعيين و به شما اطلاع داده مي‌شود.