لیپوماتیک، لیپوساکشن بدون درد: مزایا و هزینه

baner4

photo_2016-10-18_15-48-58

اگر شما ساعت‌ها در باشگاه ورزشی هستید و به رژیم غذایی خود توجه دارید اما هنوز نتوانسته‌اید سایز خود را دور کمر، باسن و ران‌ها کم کنید، لیپوماتیک بهترین راه‌حل برای شما است. در فرآیند لیپوماتیک برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیازی به انجام یک عمل جراحی سخت نیست. لیپوماتیک یکی از آخرین نوآوری‌ها در لیپوساکشن است که به شما در کاهش راحت وزن و سایز کمک می‌کند. لیپوماتیک روشی مؤثر و سریع برای مردان و زنانی است که می‌خواهند سایز کم کنند و در عین حال تحت عمل‌های جراحی سنتی و بعضاً دردناک لیپوساکشن قرار نگیرند.

اگر شما خواهان انجام لیپوماتیک هستید، گروه پزشکان سلامت و زیبایی آماده است تا به شما کمک کند. شما می‌توانید از شر چربی‌های اضافه در نواحی خاص بدن خود خلاص شوید و اعتماد و عزت نفس خود را با انجام آن افزایش دهید. شما نیز همانند سایر بیماران ما می‌توانید برای انجام فرآیند لیپوماتیک به ما اعتماد کنید. گروه پزشکان سلامت و زیبایی، لیپوماتیک را با تأییدیه FDA انجام می‌دهند. این روش آخرین تکنولوژی برای برداشتن چربی و تراش بدن است. راحتی و اطمینان‌خاطر بیماران به اضافه تخصص ما مورد تأیید کلیه افرادی است که در این مرکز عمل لیپوماتیک را انجام داده‌اند. شما می‌توانید با تماس با ما وقت مشاوره‌ای تنظیم نمایید.

مزایای لیپوماتیک


درد کمتر

در عمل لیپوماتیک با لرزش اینفراسونیک و با استفاده از یک کانول مخصوص به آرامی چربی‌های بدن برداشته می‌شود، بدون اینکه محل تحت درمان بسوزد یا بریده شود و همچنین در هنگام برخورد به بافت‌های غیر چربی دستگاه از کار باز می‌ایستد. در این روش زخم در هنگام برداشتن چربی‌ها کاهش می‌یابد.

درمان قابل انعطاف

در روش لیپوماتیک جراح می‌تواند به طور همزمان چربی‌های سرسخت بدن را از یک یا چند نقطه بردارد که این نواحی می‌تواند شامل نقاط حساس و سختی که نیاز به توجه و مراقبت بیشتری دارند، باشد؛ مثل زانوها.

سفت و پررنگ کردن پوست

درهنگام برداشت چربی به کمک عمل لیپوماتیک، شبکه‌های فیبری و بافت غیر چربی زیر پوست حفظ می‌شود و پوستی منقبض شده و هموارتر و لطیف‌تر ایجاد می‌کند.

فرم‌دهی دقیق بدن

بدن با دقت برای حصول سایز و شکل مطلوب تراشیده می‌شود و کلیه انواع چربی‌ها شامل چربی‌های فیبری بهتر برداشته می‌شوند.

نواحی قابل درمان به کمک لیپوماتیک


این تکنولوژی برتر می‌تواند چربی‌ها را از قسمت‌های مختلف بدن بردارد از جمله از:

  • شکم
  • باسن
  • دور شکم
  • پشت
  • صورت
  • گردن
  • قسمت بالای بازو
  • زانوها
  • ران‌ها

کارهایی که قبل از انجام لیپوماتیک باید انجام شود


به دلیل دقت و قدرت عمل لیپوماتیک می‌توان چربی‌ها را تقریباً از همه قسمت‌های بدن برداشت تا هیکلی تراشیده شده، خوش‌اندام و مطلوب حاصل شود. گروه پزشکان سلامت و زیبایی می‌توانند در هنگام مشاوره شخصی مشخص کنند که آیا شما برای انجام عمل لیپوماتیک گزینه مناسبی هستید یا خیر.

46

نحوه انجام فرآیند لیپوماتیک


لیپوماتیک یک روش کم‌تهاجمی است که با لرزش با سرعت بالا و به طور ملایم، بدون آسیب به بافت‌های همبند، چربی را از بدن شما بردارد. چربی مایع شده از بدن به کمک مکش خارج می‌شود. از آنجا که در روش لیپوماتیک از گرما به عنوان منبع انرژی استفاده نمی‌شود، خطر سوختن یا آسیب‌دیدگی پوست که در روش‌های لیزر درمانی و درمان‌های اولتراسوند وجود دارد، از بین می‌رود. به دلیل اینکه در این روش کلاژن‌های محل درمان تا شش ماه پس از عمل تحریک می‌شوند، پوست اضافی که حجم زیادی از چربی زیر آن برداشته شده در این مدت جمع می‌شود.

افراد مناسب برای انجام لیپوماتیک


با وجود مزایای لیپوماتیک، افرادی که قبلاً نمی‌توانستند عمل سرپایی لیپوماتیک را انجام دهند (افرادی که بیش از 15 کیلو اضافه وزن نداشتند) اکنون می‌توانند حجم بیشتری از چربی را بدون نیاز به بستری شدن از بدن خود بردارند. این شرایط قبلاً به وسیله عمل دردناک لیپوساکشن در بیمارستان انجام می‌شد. فرآیند لیپوماتیک برای افرادی که تا 75 کیلوگرم اضافه وزن دارند قابل انجام است که البته با کمی دردسر همراه است.

نکته مهم اینکه تکنولوژی لیپوماتیک ما را قادر ساخته که چربی‌های انباشته شده را که با رژیم و ورزش از بین نمی‌روند، با حجم کم یا زیاد، با دقت برداشته و بدن را مانند مجسمه تراش دهیم و همچنین این روش درمانی می‌تواند برای قسمت‌های حساس بدن که قبلاً برداشت چربی از آن‌ها متصور نبوده، به کار برده شود.

نتیجه فرآیند لیپوماتیک


نتیجه بلافاصله برای همه انواع بدن‌ها و پوست‌ها قابل مشاهده است. چربی برداشت شده، در صورتی‌که بیمار سبک زندگی و رژیم غذایی سالمی داشته باشد، در همان قسمت یا قسمت‌های دیگر بدن بازنمی‌گردد. افرادی که عمل لیپوماتیک را انجام داده‌اند اذعان می‌دارند که پوست ناحیه درمان شده سفت‌تر و محکم‌تر شده است.

لیپوماتیک، فرآیندی راحت است و بیشتر بیماران احساسی بیش از قلقلک نداشته‌اند. ممکن است پس از عمل لیپوماتیک پوست شما کمی قرمز، حساس به لمس و متورم شده و با افزایش استحکام بافت همراه باشد که پس از چند هفته از بین می‌رود. عموماً برای کاهش حساسیت به لمس از کمپرس آب سرد، استامینوفن یا داروهای ضد التهاب ملایم مثل ایبوپروفن استفاده می‌شود. ماساژ ناحیه درمان شده دو مرتبه در روز و هر مرتبه به مدت 5 تا 10 دقیقه به بهبود نتایج کمک می‌کند. فعالیت‌های روزانه و تمرینات ورزشی بلافاصله پس از عمل قابل انجام است. تمرینات سبک ورزشی با آب‌رسانی مناسب به تجمیع چربی‌ها از طریق سیستم لنفاوی و بهبود نتایج کمک می‌کند.

هزینه عمل لیپوماتیک


در واقع هزینه لیپوماتیک به تعداد محل‌های درمان شده بستگی دارد. هزینه دقیق در زمان مشاوره مورد بحث قرار خواهد گرفت.