گونه گذاری و برجسته کردن گونه بدون جراحی با تزریق ژل و چربی

23

جهت رزرو نوبت در شعب ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید

شعبه شریعتی:02122637408

شعبه ولیعصر:02188945723

شعبه توحید:02166124807

برجستگی گونه‌ها به موازات افزایش سن کمتر می‌شود و این حالت در اواخر بیست سالگی بیشتر جلب توجه می‌کند و چهره را خسته‌تر و پیرتر نشان می‌دهد. گونه‌های صاف، حالتی خموده و مایوس به چهره می‌دهد و نقطه کانونی صورت را از چشم به دهان تغییر می‌دهد. در روش‌های برجسته سازی گونه برای اصلاح حالت فرورفتگی تمرکز به چشم‌ها برگردانده می‌شود. عمل گونه گذاری بدون جراحی با تزریق ژل و تزریق چربی نتایج دقیق‌تری را به دست می‌دهد و با افزایش حجم گونه‌ها، شادابی را به چهره برمی‌گرداند.

گروه پزشکان سلامت و زیبایی گونه‌گذاری را با روش‌های غیرجراحی‌ مانند تزریق ژل و چربی انجام می‌دهد. متخصصان ما بهترین تکنیک را متناسب با نیازها و اهداف بیمار تعیین می‌کنند تا گونه‌ها برجسته شود و نتایج دلخواه بیمار به دست آید. متخصصان گروه پزشکان سلامت و زیبایی در جلسه مشاوره اطلاعات کاملی را درباره روش درمان در اختیار بیمار می‌گذارند و به پرسش‌ها پاسخ می‌دهند. برای دریافت وقت مشاوره می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

02122637408

02188945723

02166124807

جهت بزرگنمایی کلیک کنید

افراد مناسب برای گونه‌گذاری بدون جراحی


اگر یک یا چند مورد از شرایط زیر در مورد شما صدق می‌کند، یکی از متقاضیان ایده‌آل برای تقبل  هزینه برجسته کردن گونه  به شمار می‌روید:

  • گونه‌های صاف و غیربرجسته
  • مشخص نبودن خط گونه‌ها
  • گود رفتن گونه‌ها یا شقیقه‌ها
  • پف زیر چشم یا وجود چروک و خطوط ظریف روی گونه‌ها

گونه‌گذاری به روش جراحی یا غیرجراحی


بزرگ کردن و کاشت گونه با پروتز گاهی منجر به عفونت می‌شود که در این صورت پروتز باید خارج شود. حال آن که گونه‌گذاری با تزریق ژل یا چربی درمانی ایمن، غیرتهاجمی، غیرجراحی و موثر است. درد، ورم و کبودی ملایم اثرهای جانبی روش برجسته کردن گونه است که معمولاً پس از چند ساعت یا نهایت چند روز برطرف می‌شود. این درمان کمتر از یک ساعت طول می‌کشد و هزینه آن در مقایسه با پروتز گونه کمتر است.

گونه‌گذاری بدون جراحی چیست؟


برجسته کردن بدون جراحی گونه روشی ایمن و موثر است که گونه‌ها را بدون درد، ناراحتی و عوارض جانبی معمول عمل‌های جراحی، برجسته‌ و جوان می‌کند. گونه‌گذاری با تزریق ژل و چربی کمتر از یک ساعت زمان می‌برد و بیمار پس از عمل نیازی به استراحت ندارد.

گونه‌گذاری بدون جراحی با تزریق ژل

تزریق ژل برای برجسته و بزرگ کردن گونه و زیباتر ساختن آن یکی از روش‌های بدون جراحی گونه‌گذاری است که نیازی به جراحی یا پروتز ندارد. چربی و کلاژن پوست همگام با افزایش سن کمتر می‌شود و خطوط صورت دیگر آن وضوح و طراوت خود را ندارد. گونه‌های فرورفته، پوست افتاده و چروک خورده سن را بیشتر و چهره را پژمرده و خسته نشان می‌دهد. البته افزایش سن تنها دلیل صاف شدن گونه‌ها نیست.

افراد گاهی از شکل میانه صورت خود راضی نیستند یا می‌خواهند حالت صاف و غیرجذاب گونه‌ها را اصلاح کنند و تعادل کلی شکل صورت را بهبود دهند. گونه‌گذاری با تزریق ژل، صرف نظر از دلیل انجام عمل، بهبود چشمگیری را با هزینه‌ای کمتر از جراحی و بدون عوارض آن به دست می‌دهد.

24

ژل چیست؟

ژل فراورده پزشکی زیبایی بسیار منعطف و موثری است که برای زیباسازی صورت، از بین بردن خطوط و چروک و برجسته‌سازی و قلوه‌ای کردن لب به کار برده می‌شود. ژل که در صنعت به عنوان "لیفت صورت مایع" شناخته می‌شود، به دلیل به دست دادن نتایج فوق العاده، ایمنی و کاربردپذیری بالا محبوبیت بسیاری دارد. تمام ژل‌های مورد استفاده در گروه پزشکان سلامت و زیبایی از ماده‌ای طبیعی و غیرحیوانی به نام هیالورونیک اسید تهیه می‌شود. هیالورونیک اسید به صورت طبیعی در پوست وجود دارد و در جذب رطوبت به سلول‌های پوست کمک می‌کند و پوست را مرطوب نگه می‌دارد.

فرآیند گونه گذاری به روش تزریق ژل

ژل با سوزن بسیار ظریف در پوست تزریق می‌شود تا جایگزین اسید هیالورونیک طبیعی پوست شود و فرورفتگی‌ها را پر کند. بزرگ‌تر، خوش فرم‌تر و برجسته‌تر کردن گونه‌ها و بهبود تقارن آنها از اهداف عمل برجسته کردن گونه‌ها است. متخصصان گروه سلامت و زیبایی در جلسه مشاوره اولیه نتیجه دلخواه بیمار را تعیین می‌کنند. برجسته سازی گونه با تزریق ژل نیز مانند از بین بردن چروک صورت با تزریق ژل کمتر از 30 دقیقه طول می‌کشد. ژل پس از استعمال کرم بی‌حس کننده با سوزن بسیار ظریف در گونه تزریق می‌شود. ناراحتی و درد حاصل از این عمل بسیار خفیف است.

پس از تزریق ژل

ورم، درد و قرمزی اندک و موقتی پس از تزریق ژل بروز می‌یابد که پس از 3 تا 5 روز برطرف می‌شود. کبودی ملایم اطراف ناحیه درمان شده نیز ظرف یک هفته فرو می‌نشیند.

نتایج این درمان آنی است و ماندگاری آن حدود 6 تا 9 ماه است. به بیماران توصیه می‌شود درمان را برای حفظ نتایج به دست آمده هر 6 تا 12 ماه یک بار تکرار کنند.

گونه گذاری با تزریق چربی

تزریق چربی در گونه در نقطه‌ای تزریق می‌شود که سال‌های قبل چربی بیشتری در آنجا وجود داشته است، اما اکنون فرورفته به نظر می‌رسد. چربی از بخش دیگری از بدن گرفته می‌شود و پس از آماده‌سازی در گونه تزریق می‌شود تا صورت جوان‌تر شود. چربی معمولاً از شکم یا ران گرفته می‌شود. نتایج طبیعی و در عین حال چشمگیر است. تغییر بسیار ظریف اما به خوبی قابل مشاهده است. تزریق چربی در گونه حدود 30 دقیقه زمان می‌برد و نتایجی طبیعی و با ماندگاری بالا به دست می‌دهد. از آنجایی که از چربی بدن خود بیمار استفاده می‌شود، احتمال پس زدن یا واکنش آلرژیک بسیار پایین است.

مزایای تزریق چربی

یکی از مزایای تزریق چربی این است که چون از بافت بدن خود بیمار استفاده می‌شود، نتیجه کاملاً طبیعی است و به مرور زمان دستخوش روند معمول پیر شدن و تغییر می‌شود. مزیت دیگر تزریق چربی این است که سلول‌های ساقه چربی به احتمال زیاد به جوان ماندن کمک می‌کند. این تکنیک هنوز در مراحل اولیه است، اما نویدبخش به نظر می‌رسد. فقط فریب تبلیغات "سلول‌های ساقه‌ای" را نخورید و صرفاً به داده‌های اثبات شده اعتماد کنید. در هر حال تزریق چربی روشی موثر برای بزرگ و برحسته کردن گونه است.

فرآیند تزریق چربی

تزریق چربی به صورت سرپایی انجام می‌شود. هر دو ناحیه اهدا کننده و دریافت کننده چربی با دارو به صروت موضعی بی‌حس می‌شود. چربی با سوزن کوچک متصل به سرنگ از ناحیه اهدا کننده‌ای مانند شکم خارج می‌شود که چربی در آنجا انباشته شده است. سپس چربی در سانتریفیوژ قرار داده می‌شود تا مایع اضافی آن جدا شود. چربی پس از خالص سازی مجدد در بدن بیمار تزریق می‌شود. این روند آن‌قدر تکرار می‌شود تا نتیجه دلخواه به دست آید. ورم پس از تزریق طبیعی است و درد را به راحتی می‌توان با دارو کنترل کرد. بدن ظرف چند ماه حدود 35 درصد چربی را جذب می‌کند و 65 درصد باقیمانده معمولاً در جای خود باقی می‌ماند. به بیماران توصیه می‌شود برای ماندگارتر کردن نتایج در مدت شش ماه سه تا چهار تزریق چربی انجام دهند.

جهت رزرو نوبت در شعب ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید

شعبه شریعتی:02122637408

شعبه ولیعصر:02188945723

شعبه توحید:02166124807

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است