اولتراسوند کویتیشن: لاغری و رفع چربی بدون جراحی

baner4

68

جهت رزرو نوبت در شعب ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید

شعبه شریعتی:02122637408

شعبه ولیعصر:02188945723

شعبه توحید:02166124807

آیا به دنبال راهی برای خلاص شدن از چربی‌های اضافه و رفع سلولیت‌ها هستید؟ لاغری با اولتراسوند کویتیشن به تغییر ظاهر بدن شما و بازگشت اعتماد به نفستان کمک می‌کند. اگر شما چربی‌های سرسخت در قسمت‌هایی از بدن مانند ران یا شکم دارید، احتمالاً اولتراسوند کویتیشن راه‌حل خوبی برای ازبین بردن آنها است.

برای آن دسته از افرادی که می‌خواهند ظاهری متفاوت داشته باشند و دوباره اعتماد به نفس خود را به‌دست آورند، اولتراسوند کویتیشن می‌تواند روش درمانی مناسبی باشد. با این روش درمانی معمولاً شما تغییرات را به سرعت خواهید دید ، عوارض لاغری با کویتیشن ناچیز بوده و ما بر این باوریم که این روش درمانی می‌تواند ظاهر بدن شما را بهبود داده و اعتماد به نفستان را افزایش دهد.

گروه پزشکان سلامت و زیبایی روش‌های درمانی شگفت‌انگیزی را برای آن دسته از زنان و مردانی که می‌خواهند چربی‌های زائد دور کمر، شکم، بازوها، ران‌ها و باسن خود را از بین ببرند، ارائه می‌دهد. در این مرکز از روش اولتراسوند کویتیشن که پیشرفته‌ترین راه برای از بین بردن سلولیت‌ها، شکست سلول‌های چربی و سفت کردن و بازگرداندن حالت ارتجاعی پوست است، استفاده می‌شود. برای اطمینان از حصول نتیجه مطلوب، ما ترکیبی از روش‌های اولتراسوند کویتیشن و رادیو فرکانسی را توصیه می‌کنیم. با ترکیب این دو روش در قالب یک برنامه درمانی، شما به بدنی خوش‌فرم که همیشه در آرزویش بودید، دست پیدا خواهید کرد. در زمان مشاوره با گروه پزشکان سلامت و زیبایی، تعداد مراحل و نواحی مورد درمان مشخص می‌شود.

اولتراسوند کویتیشن چیست؟


رفع چربی بدون جراحی با اولتراسوند کویتیشن یکی از پیشرفته‌ترین روش‌های درمانی در زمان حال است. با استفاده از روش اولتراسوند کویتیشن و رادیوفرکانسی می‌توان سلول‌های چربی را شکست. برخلاف لیپوساکشن سنتی، این سلول‌ها از طریق فرایند دفع طبیعی بدن، متابولیزم را دگرگون می‌کند.

از آنجا که لیپوساکشن کویتیشن بدون تزریق، بیهوشی و بدون نیاز به بستری انجام می‌شود، این روش به یک روش عالی برای از بین بردن چربی و سلولیت تبدیل شده است. برای از بین بردن چربی‌های شکم، ران، بازو، ران، چانه و چربی‌های پشت، کویتیشن لیپوساکشن روش درمان مناسبی است.

افراد مناسب برای انجام عمل اولتراسوند کویتیشن


زنان سالمی که ورزش می‌کنند، ولی نمی‌توانند چربی‌های سرسخت بدن خود را از بین ببرند می‌توانند از این روش به عنوان یک راه حل مناسب استفاده کنند. بهبود ظاهر بدن و کاهش سایز در منطقه مورد درمان اولین نتایج حاصله از این عمل هستند. کاهش وزن با رژیم‌های سالم و برنامه‌های لاغری می‌تواند انجام شود. این روش برای درمان چاقی‌های ناشی از بیماری روش مناسبی نیست. افرادی که می‌خواهند چاقی‌های موضعی را در قسمت‌هایی از بدن خود از بین ببرند گزینه‌های مناسبی برای انجام این عمل هستند. همچنین لاغری با کویتیشن برای زنانی که بدن آنها به دلایلی ماندن بچه دار شدن یا یائسگی تغییر کرده است، روش مناسبی است.

اگر شما قبلاً بدنی متناسب و سالم داشتید و قسمتی از بدن شما با کمک رژیم‌های لاغری و تمرینات ورزشی هنوز به تناسب مورد نظر نرسیده‌اند، می‌توانید از این روش استفاده کنند. این روش جدید غیر تهاجمی می‌تواند برای شما اندامی زیبا که شایستگی آن را دارید، بدون تلاش، عوارض جانبی و با زمان بستری کوتاه به ارمغان آورد.

69

مزایای عمل اولتراسوند کویتیشن


  • از بین بردن چربی‌ها و سلولیت ها به روش غیر جراحی و بدون درد
  • کاهش چربی در ناحیه مورد درمان مانند ران‌ها، باسن، شکم، پشت و کمر، بازوها، چانه و...
  • سفت شدن پوست، جمع شدن پوست‌های شل شده
  • روش سریع و مؤثر. نتایج حاصله 30 تا 50 دقیقه پس از عمل قابل مشاهده است

مراقبت‌های قبل و بعد از درمان به روش اولتراسوند کویتیشن


انجام کار خاصی برای آماده سازی نیاز نیست. توصیه می‌شود که یک تا دو هفته قبل از عمل برای کاهش احتمال بروز کبودی از مصرف آسپیرین و داروهای ضد التهاب (مانند ایبوپروفن و کتوپروفن) اجتناب شود؛ اگر چه این اتفاقات به ندرت رخ می‌دهد. برای اینکه درمان موثرتر واقع شود، مقدار زیادی آب (حداقل 1.5 لیتر) قبل و بعد از درمان بنوشید. ما همچنین توصیه می‌کنیم که 24 ساعت قبل از درمان از غذاهای کم کالری برای دریافت کمترین مقدار ممکن کربوهیدرات استفاده کنید. این به سوختن اسیدهای چرب و گلوکوز ذخیره شده در بدن کمک می‌کند. پس از درمان، از شما خواسته می‌شود که تمرینات ورزشی سبک انجام داده و بدن را در معرض ویبره قرار دهید تا چربی‌ها از طریق سیستم لنفاوی دفع شود.

فرایند درمانی اولتراسوند کویتیشن چگونه انجام می‌شود؟


یک هندپیس، امواج اولتراسوند را با فرکانس بسیار پایین منتشر می‌کند. یک ابزار مکنده وکیومی پوست را می‌کشد و به فرستنده اجازه می‌دهد تا سلولیت و چربی‌ها را به دقت مورد هدف قرار دهد. امواج اولتراسونیک باعث می‌شود که کویتیشن، سلول‌های چربی را بشکند. چربی‌های شکسته شده به سمت نزدیک‌ترین گره لنفاوی برای جذب دوباره در بدن با وکیوم درناژ لنفاوی هدایت می‌شوند. کل این فرایند بین 30 تا 60 دقیقه به طول می‌انجامد. ما همچنین درناژ لنفاوی را چند روز بعد برای تکمیل درمان توصیه می‌کنیم. این کار به افزایش سرعت دفع چربی‌های مایع شده برای آماده سازی برای درمان در هفته آتی کمک می‌کند.

در طول درمان، از یک ژل بر روی پوست استفاده می‌شود تا پوست گرم و سرخ شده و هندپیس از منطقه مورد نظر بگذرد. این کار کاملاً قابل تحمل بوده و به ندرت موجب ناراحتی می‌شود. پوست ممکن است پس از درمان قرمز و گرم باشد و کمی هم به افزایش دما حساس شود که این عوارض در مدت بسیار کوتاهی از بین می‌رود.

نتایج درمان به روش اولتراسوند کویتیشن


نتایج پس از انجام این روش درمانی بلافاصله قابل مشاهده است و برای مدت زیادی اثرات آن باقی می‌ماند. تعهد به یک رژیم غذایی و سبک زندگی سالم می‌تواند نتایج حاصل از درمان را تضمین نماید. از آنجا که این سلول‌های چربی در آینده دوباره رشد نمی‌کنند و از بین رفتن آنها و کاهش سایز بدن دائمی است. البته در صورت پرخوری این درمان نمی‌تواند از رشد سلول‌های موجود جلوگیری کند و نتیجه آن چاق شدن دوباره خواهد بود. پوست‌های شل شده در مناطقی نظیر داخل ران یا زیر شکم با این درمان سفت و جمع می‌شود.

جهت بزرگنمایی کلیک کنید

سؤالات رایج


من در کدام قسمت از بدن می‌توانم از روش اولتراسوند کویتیشن استفاده کنم؟

محل‌های متداول برای انجام روش درمانی اولتراسوند کویتیشن عبارتند از: شکم، ران‌ها، باسن، پشت، چانه و بازوها. هیچ محدودیتی برای درمان به روش اولتراسوند کویتیشن وجود ندارد اما در مناطقی که چربی در آنها انباشته شده، نتایج بهتری حاصل خواهد شد.

آیا درمان به روش اولتراسوند کویتیشن، روش دردناکی است؟

خیر این روش دردناک نیست و در واقع بسیار آرام و بدون درد انجام می‌شود.

آیا درمان به روش اولتراسوند کویتیشن روش مطمئنی است؟

بله، از آنجا که این روش یک درمان غیر جراحی و غیر تهاجمی است روشی مطمئن و ایمن محسوب می‌شود، همچنین پس از انجام درمان به روش اولتراسوند کویتیشن نیازی به بستری شدن نیست. درمجموع مضرات کویتیشن ناچیز است.

چگونه اولتراسوند کویتیشن چربی‌ها را از بدن من بر می‌دارد؟

اولتراسوندکویتیشن در طول درمان چربی‌ها را به شکل ذرات ریز در آورده که به راحتی از طریق ادرار و سیستم لنفاوی از بدن دفع می‌شود.

درمان به روش اولتراسوند کویتیشن چه مدت طول می‌کشد و چند بار باید آن را تکرار کنم؟

زمان درمان در هر مرتبه بین 30 تا 50 دقیقه به طول می‌انجامد و ما توصیه می‌کنیم که شما هر 72 ساعت این درمان را تکرار کنید تا چربی‌ها فرصت پیدا کنند که به طور کامل از بدن خارج شوند. شما می‌توانید این درمان را تا 12 مرتبه تکرار کنید البته بیشتر مشتریان بین 8 تا 12 جلسه ادامه درمان را قبل از رسیدن به نتایج مطلوب ترک می‌کنند.

آیا هر کسی می‌تواند از این روش درمانی استفاده کند؟

هر کسی که به دنبال کاهش چربی و سلولیت باشد می‌تواند برای بیشتر قسمت‌های بدن از اولتراسوند کویتیشن استفاده کند. البته افرادی که از پیس میکر استفاده می‌کنند یا به بیماری‌های قلبی و عروقی مبتلا هستند و زنان باردار نباید اولتراسوند کویتیشن را انجام دهند. اگر شما به بیماری دچار هستید پزشک به شما توصیه خواهد کرد که با پزشکان دیگرتان مشورت کنید.

جهت رزرو نوبت در شعب ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید

شعبه شریعتی:02122637408

شعبه ولیعصر:02188945723

شعبه توحید:02166124807

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است