درمان چاقی و لاغر کردن شکم و سایر اندام‌ها بعد از زایمان و سزارین

19

جهت رزرو نوبت در شعب ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید

شعبه شریعتی:02122637408

شعبه ولیعصر:02188945723

شعبه توحید:02166124807

عمل تناسب اندام  و درمان چاقی بعد از زایمان همانند فرآیند مادر شدن می‌تواند تحول و دگرگونی را در زندگی شما بوجود آورد. بارداری می‌تواند کشیدگی پوست، ترک‌های بارداری، شل شدن سینه‌ها و توده‌های چربی برآمده‌ را در بدن شما ایجاد کند. با هر بار حاملگی، این مشکلات ممکن است بدتر از قبل شود. به همین دلیل است که اکثر زنان تمایل دارند که عمل تناسب اندام پس از زایمان را که می‌تواند ترکیبی از روش‌های جراحی و غیر جراحی باشد، انجام دهند.

گروه پزشکان سلامت و زیبایی، با ارائه‌ی مجموعه‌ای از تکنیک‌های زیبایی غیرجراحی جهت تناسب اندام پس از زایمان، اندامی زیبا و نتایج مؤثری را بدون نیاز به گذارندن دوره‌ی استراحت طولانی و یا انجام عمل جراحی به مادران ارائه می‌نمایند. روش‌های غیرجراحی، گزینه‌ای ایده‌آل برای مادرانی است که پس از زایمان می‌خواهند بدون انجام روش‌های تهاجمی‌تر و یا گذراندن دوره‌ی بهبودی، اندام متناسب قبل از زایمان خود را بدست آورند و یا برای کسانی مناسب است که می‌خواهند گزینه‌های غیرجراحی را در ترکیب با روش‌های جراحی لاغری موضعی انجام دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت مشاوره می‌توانید با شماره‌های زیر با ما تماس بگیرید.

02122637408 - 02188945723 -02166124807

تاثیرات بارداری در بدن


در دوران بارداری به منظور باز شدن فضای رشد جنین، پوست و عضلات شکم کشیده می‌شود. در برخی از زنان، پوست به راحتی به فرم پیش از زایمان برمی‌گردد، اما پوست زنان دیگر پس از زایمان شل شده و نسبت به تاثیرات ورزش و رژیم غذایی مقاوم است. در زنانی که در دوران بارداری خود اضافه وزن دارند و یا در بارداری دوم یا سوم هستند، ممکن است پس از زایمان، مشکلات کشسانی پوست و بافت‌های زیرین آن بیشتر شود.

هنگامی که در دوران بارداری پوست شکم کشیده می‌شود، ظهور ترک‌های پوست امری غیرمعمول نیست. این علائم ممکن است پس از کاهش وزن از بین برود و یا همچنان باقی بماند. حتی در زنانی که در دوران بارداری افزایش وزن قابل توجهی ندارند، ممکن است علائم و ترک‌های بارداری رخ دهد.

در دوران بارداری، سینه‌ها انباشته از شیر می‌شود و این امر ممکن است موجب کشیدگی پوست سینه و بروز خطوط و ترک‌هایی بسیار شبیه به ترک‌های روی شکم شود. هنگامی که روند تولید شیر در بدن متوقف می‌شود، ممکن است سینه‌ها حجم اضافی را از دست بدهند و یا حتی بیشتر از دوران قبل از بارداری، شل شده و دچار افتادگی شوند.

گزینه‌های تناسب اندام پس از زایمان


اگر دچار افتادگی پوست، احتباس چربی، سلولیت و چربی‌های ناهموار زیر پوست هستید و یا سینه‌های شما پس از زایمان مقدار قابل توجهی از حجم خود را از دست داده‌اند، روش‌های درمان گروه پزشکان سلامت و زیبایی می‌تواند به عنوان بخشی از فرآیند تناسب اندام از جمله كوچك كردن شكم بعد از سزارين و زایمان برای بهبود و زیبایی اندام شما و کسب نتایجی تقریباً فوری به شما کمک کند.

لیپوماتیک (لیپوساکشن بدون درد)

لیپوماتیک شامل عمل جراحی برای حذف آن دسته از سلول‌های چربی است که به ورزش و رژیم غذایی پاسخ نمی‌دهند. بسیاری از مادرانی که تازه زایمان کرده‌اند، برای لاغری موضعی و ایجاد اندامی سفت و خوش فرم، لیپوساکشن را در عمل تناسب اندام پس از زایمان خود می‌گنجانند. لیپوماتیک می‌تواند برای درمان چاقی شکم و تقریباً در هر جای بدن، از جمله پاها،  پشت و بازوها انجام شود.

عمل لیفت و بزرگ کردن سینه‌ها

لیفت سینه یک گزینه درمانی و جوان‌سازی عالی برای زنانی است که فرم شاداب و زیبای سینه‌های خود را از دست داده‌اند. همچنین برخی از بیماران ممکن است عمل بزرگ کردن سینه را در ترکیب با عمل لیفت سینه برای اضافه کردن یا بازگرداندن حجم اولیه‌ی سینه‌های خود انجام دهند.

عمل لیفت و بزرگ کردن باسن

عمل لیفت و بزرگ کردن باسن شامل برداشتن چربی‌های ناخواسته از یک منطقه از بدن و انتقال آن به باسن است. این روش محبوب می‌تواند باسن‌ شما را گرد و خوش فرم ساخته و فرم ساعت شنی را به بدن شما بدهد.

روش‌های غیر جراحی

محبوبیت روش‌های زیبایی غیرجراحی در میان نسل جوان برای اقدامات پیشگیرانه و یا اصلاحی، روز به روز در حال افزایش است. این روش‌ها برای مادرانی که برای اولین زایمان کرده‌اند و مانند سایر زنان در اثر بارداری‌های قبلی خود دچار آسیب دائمی مانند دیاستاز رکتوس (جدایی عضلات شکم) نشده‌اند، ایده‌‌آل است. همچنین مادرانی که تازه زایمان کرده‌اند، ممکن است فرصتی برای گذراندن یک دوره‌ی بهبودی طولانی و تحمل محدودیت‌های آن را نداشته باشند. این جاست که روش‌های غیرجراحی به آنها یاری می‌‌رساند. در قسمت زیر، لیستی از شایع‌ترین مشکلات پس از زایمان و گزینه‌های درمانی مربوطه آمده است.

سفت کردن پوست- شاید تصورش دشوار باشد، اما در طول دوران بارداری، شکم (و دیگر قسمت‌های بدن) شما کشیده می‌شود. این کشش می‌تواند به الیاف پوست شما آسیب برساند و باعث شل شدن و افتادگی پوست شما بعد از زایمان گردد. اگر یکی از افراد خوش شانس باشید، پوست شما دوباره جمع شده و به فرم قبل از بارداری برمی‌گردد.

خطوط و ترک‌های بارداری در حالی که شکم شما همزمان با رشد کودک، بزرگ‌تر می‌شود، پوست آن به طور مداوم کشیده می‌شود. به خصوص در مراحل بعدی بارداری که جنین به سرعت در حال رشد است، پوست شما دچار کشیدگی می‌شود. این امر می‌تواند موجب پارگی لایه‌های عمیق پوست و ظهور خطوط و ترک‌هایی در لایه بیرونی پوست شما گردد. این علائم و ترک‌های بارداری می‌توانند به رنگ ارغوانی و یا سفید باشند.

توده چربی - پس از زایمان، ممکن است متوجه برآمدگی و توده‌های چربی در قسمت‌هایی شوید که قبلاً آن را تجربه نکرده‌اید. رسوب چربی در مناطقی مانند شکم، بازوها، باسن، کمر و پاها بسیار شایع است. اگر چه لیپوساکشن روشی خارق‌‌العاده است و نتایج جراحی را به شما می‌دهد، اما کلید تناسب اندام از جمله كوچك كردن شكم بعد از سزارين و زایمان، کاهش چربی با روش غیرتهاجمی است.

RF (رادیوفرکوئنسی)

در این روش از فرکانس‌های رادیویی برای سفت کردن پوست در نواحی مختلف بدن، از جمله شکم، ران، زانو، بازو و حتی صورت استفاده می‌شود. این روش به کاهش افتادگی و شل شدن سینه‌ها، ران، زانو و صورت کمک می‌کند.

اولتراسوند کویتیشن

اولتراسوند کویتیشن روشی غیرتهاجمی و غیرجراحی برای کاهش چند سانتی‌متری چربی‌ها و خلاص شدن از آنها است. این روش اندازه‌ی دور بدن شما را کاهش می‌دهد و به شما کمک کند تا پس از بارداری، فرم بدنی را که می‌خواهید به دست آورید. مناطق اصلی تحت درمان شامل شکم، ران و باسن است. این درمان حدود سی دقیقه طول می‌کشد و روشی بی‌خطر و مؤثر است.

این درمان، روشی ایده‌آل برای کسانی است که می‌خواهند از چربی‌های اضافی بدن خود خلاص شوند، چند سانتی‌متر از دور کمر خود را کاهش دهند و لباس‌های تنگ خود را دوباره بپوشند.

در کویتیشن از انرژی امواج اولتراسوند (مافوق صوت) برای هدف قرار دادن سلول‌های چربی و متخلخل کردن آنها استفاده می‌شود. این کار اجازه می‌دهد تا تری گلیسیریدها (چربی) به خارج از بدن منتقل شوند. سپس از دستگاه پرسوتراپی برای کمک به تخلیه تری گلیسیریدها و خروج آنها از بدن استفاده می‌شود.

وکیوم تراپی

در طی وکیوم تراپی، با ایجاد خلأ در اطراف ناحیه تحت درمان، سلولیت از عضلات برداشته می‌شود. این کار موجب بهبود جریان خون و تحریک درناژ لنفاوی شده، به خروج تری گلیسیریدها از بدن کمک می‌کند.

روش‌های دیگر

سایر روش‌های غیرجراحی گروه پزشکان سلامت و زیبایی از جمله از بین بردن چین و چروک صورت و میکرونیدلینگ و میکرودرم، می‌تواند به خوش اندامی، شادابی و جوانی زنان پس از زایمان کمک کند.

جهت رزرو نوبت در شعب ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید

شعبه شریعتی:02122637408

شعبه ولیعصر:02188945723

شعبه توحید:02166124807

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است