عمل زیبایی بینی (رینوپلاستی) بدون جراحی با تزریق ژل و چربی به بینی

5

جهت رزرو نوبت در شعب ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید

شعبه شریعتی:02122637408

شعبه ولیعصر:02188945723

شعبه توحید:02166124807

عمل زیبایی بینی گاهی بدون نیاز به جراحی انجام می‌شود. رینوپلاستی (عمل زیبایی بینی) بدون جراحی انتخابی فوق‌العاده برای بیمارانی است که نیاز به تغییرات کوچک یا بهبودهای جزیی در شکل بینی دارند. عمل زیبایی بدون جراحی بینی از طریق تزریق ژل و تزریق چربی انجام می‌شود.

گروه پزشکان سلامت و زیبایی سال‌ها است عمل‌های زیبایی غیرجراحی غیرتهاجمی مانند تزریق ژل و چربی برای بالا بردن پل بینی و شکل‌دهی نوک بینی را با موفقیت انجام می‌دهند. این عمل غیرجراحی بهبودی چشمگیر و در عین حال طبیعی را در شکل بینی ایجاد می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

02122637408

02188945723

02166124807

اثر بالا رفتن سن بر بینی


بینی به مرور زمان برجستگی خود را به ویژه در بخش بالای بینی و بین ابروها از دست می‌دهد. با تحلیل رفتن این ناحیه بین دو ابرو و بالای بینی چروک‌هایی به چشم می‌خورد. بخش‌های باقی‌مانده بینی به موازات کوچک شدن بالای بینی به نظر بزرگتر می‌آید. به این ترتیب نوک بینی بزرگتر می‌شود و رو به پایین می‌افتد.

رینوپلاستی غیرجراحی چیست؟


جراحی زیبایی بینی غالباً سقف حفره بینی را باز می‌گذارد و غضروف و بخش‌های استخوانی در اثر این بدشکلی جدا می‌شود و شبیه به تغار طویلی می‌شود که تیغه بینی (سپتوم) از وسط آن حس یا حتی از روی پوست نازک بینی دیده می‌شود. به علاوه غضروف یا استخوان پس از رینوپلاستی به روش‌های متعدد بدشکل می‌شود. پوست بینی برخی بیماران آن‌قدر باریک می‌شود که ناهنجاری‌ها پس از جراحی بینی به وضوح قابل رویت می‌گردد.

افراد مناسب برای عمل غیرجراحی زیبایی بینی


آن گروه از بیمارانی که تمایل به تغییر قابل توجه شکل و اندازه بینی دارند یا می‌خواهند ساختار غضروف و استخوان را براساس معیار زیبایی بینی تغییر دهند، نمی‌توانند متقاضی عمل زیبایی بدون جراحی بینی باشند. اگر به دنبال تغییر چشمگیر، دستکاری دائمی بینی، بهبود تنفس یا کوچک کردن بینی هستید، بهتر است رینوپلاستی به شیوه قدیمی را انجام دهید. اما بیمارانی که درصدد ایجاد تغییری جزیی مانند صاف کردن قوز روی بینی، بالا بردن نوک بینی یا پر کردن ناحیه فرورفته هستند، متقاضی ایده‌آل عمل غیرجراحی زیبایی بینی به شمار می‌آیند.

همچنین انجام رینوپلاستی بدون جراحی از طریق تزریق ژل و چربی در بینی به بیمارانی توصیه می‌شود که می‌خواهند بینی قوی‌تر، با خطوط تعریف شده‌تر داشته باشند یا تمایل دارند نسبت بین یک بخش از بینی با بخش‌های دیگر بینی یا بقیه صورت را تغییر دهند.

مشاوره


دکتر راسخی که تاکنون بعضی از بهترین عمل‌های غیرجراحی زیبایی را انجام داده‌اند، یکی از چیره دست‌ترین جراحان در زمینه عمل‌های غیرجراحی هستند که به درستی می‌توانند مناسب بودن عمل را تشخیص دهند. دکتر راسخی به دقت به خواسته‌ها و نیازهای بیمار گوش می‌دهند، اجزا و ویژگی‌های صورت را بررسی می‌کنند و بهترین روش انجام عمل را با توجه به انتظارات و شرایط بیمار تعیین می‌کنند.

مزایای عمل غیرجراحی زیبایی بینی


عمل زیبایی غیرجراحی بینی برای بسیاری از بیماران بهتر از روش جراحی است چون:

  • کمتر از یک ساعت طول می‌کشد و گاهی ظرف ده دقیقه تمام می‌شود.
  • پس از عمل نیازی به استراحت کردن نیست.
  • منجر به کبودی نمی‌شود.
  • بدون درد است.
  • عوارض جراحی را ندارد.
  • هزینه آن بسیار کمتر است.
  • نتایج طولانی مدت نیست.
  • نتایج آن برگشت‌پذیر است.

2

عمل غیرجراحی زیبایی بینی


رینوپلاستی بدون جراحی جایگزینی فوق‌العاده برای بیمارانی است که به دستکاری یا زیباتر کردن شکل بینی خود بدون جراحی تهاجمی علاقه‌مند هستند. عمل غیرجراحی زیبایی بینی عملی زیبایی است که دکتر راسخی طی آن ژل را در نقاط مشخصی از بینی تزریق می‌کنند. دکتر راسخی شکل بینی را بدون انجام جراحی تهاجمی تغییر می‌دهند. ناحیه‌های فرورفته بینی پر می‌شود، زاویه نوک بینی بالا می‌رود یا این که قوز روی پل بینی صاف می‌شود. این روش برای بیمارانی مناسب است که درصدد بهبود شکل بینی خود هستند، اما تمایلی به جراحی ندارند.

اگرچه برخی بیماران نگران‌اند که شاید بینی پس از تزریق ژل بزرگتر شود، اما جایی برای نگرانی نیست، چون این عمل صرفاً بینی را صاف می‌کند تا ناهنجاری‌ها و فرورفتگی‌ها اصلاح شود.

روش‌های مختلف

تزریق ژل

ژل‌های گوناگونی برای عمل زیبایی غیرجراحی بینی تزریق می‌شود، بااین حال پرکاربردترین ژل مورد استفاده از اسید هیالورونیک تشکیل می‌شود. اسید هیالورونیک ماده‌ای است که به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد و در بالاترین غلظت در مایعات موجود در چشم و مفاصل یافت می‌شود. دیگر مزیت اسید هیالورونیک سازگاری آن با بدن انسان است. از آنجایی که این ماده در بدن وجود دارد، احتمال پس زدن آن بسیار پایین است. به همین دلیل این عمل بسیار ایمن است و روشی مناسب برای عمل غیرجراحی زیبایی بینی محسوب می‌شود.

13167373_1554463981525050_1201275389_n

تزریق چربی

بینی بخشی از صورت است که چندان به بزرگ کردن آن فکر نمی‌کنیم و بالعکس به دنبال کوچک کردن، رفع ناهنجاری‌ها، از بین بردن جای زخم، قوز و نواقص آن هستیم. عمل زیبایی بینی با تزریق چربی قابل انجام است. سرطان‌های پوست بینی شیوع بالایی دارد و درمان غالباً رد نازیبا و جای زخم را روی بینی به یادگار می‌گذارد. چربی برای نرم کردن جای زخم و از بین بردن نقص در بینی تزریق می‌شود. قوز روی بینی را نیز می‌توان با تزریق چربی در بالا و پایین قوز پوشاند، غضروف قابل مشاهده نوک بینی به دلیل عمل بینی ناموفق پیشین نیز با تزریق چربی به خوبی پوشانده می‌شود. البته تزریق چربی به بینی بیشتر برای جوانسازی و اصلاح بدشکلی‌های ناشی از عمل قبلی بینی کاربرد دارد. چربی انتقال یافته چندان شبیه چربی نیست، بلکه بیشتر به پوست، غضروف، استخوان یا عضله شبیه است که ویژگی بخشی از بینی را که در آن تزریق می‌شود به خود می‌گیرد.

4

دوران بهبود


بیمار در دوران بهبود پس از عمل جراحی زیبایی بینی باید مرخصی بگیرد و کبودی و ورم قابل توجهی را تحمل کند. حال آن که بیمار پس از عمل زیبایی بدون جراحی بینی با تزریق ژل و چربی می‌تواند فردای روز عمل به سر کار بازگردد. قرمزی و ورم و کبودی ملایم طبیعی است که پس از یک هفته از بین می‌رود و به هیچ وجه روند انجام فعالیت‌های روزمره را مختل نمی‌سازد.

نتایج


نتایج رینوپلاستی بدون جراحی آنی و چشمگیر است و پس از این عمل بدون عوارض نیازی به استراحت کردن نیست. به همین دلیل این عمل جایگزینی غیرتهاجمی و ایده‌آل برای بیمارانی است که هنوز آماده انجام جراحی نیستند، اما می‌خواهند بینی جذاب‌تر و متناسب‌تر داشته باشند.

جهت رزرو نوبت در شعب ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید

شعبه شریعتی:02122637408

شعبه ولیعصر:02188945723

شعبه توحید:02166124807

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است