لاغری،کوچک و آب کردن و سوزاندن چربی شکم و پهلو

baner4

01

جهت رزرو نوبت در شعب ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید

شعبه شریعتی:02122637408

شعبه ولیعصر:02188945723

شعبه توحید:02166124807

چربی‌های منطقه شکم و پهلو شایع‌ترین مشکل مردان و زنان است و برای اغلب افراد رفع چربی‌های مقاوم این قسمت از بدن کاری دشوار است. لاغری شکم و پهلو با روش‌های غیر جراحی نه تنها این چربی‌های مقاوم را از بین می‌برد، بلکه به طور همزمان پوست شل شده را سفت‌تر می‌کند. برای بیماران دارای پوست شل و چربی‌های مقاوم اطراف شکم، درمان‌های متعددی توصیه می‌شود.

گروه پزشکان سلامت و زیبایی استفاده از درمان‌های غیر جراحی با حداقل تهاجم را ترجیح می‌دهند، زیرا این روش‌ها بسیار موثر واقع شده و نتایج طبیعی را به شما ارائه می‌دهند. همه‌ گزینه‌های درمانی ما کاملاً ایمن و بی‌خطر بوده و به طور مؤثری چربی‌های شکم و پهلو را کاهش می‌دهد و اندام‌های شما را لاغر و خوش فرم می‌سازد. برای اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت مشاوره می‌توانید با شماره های زیر با همکاران ما تماس حاصل نمایید.

02122637408

02188945723

02166124807

رفع چربی‌های موضعی با روش‌های غیر جراحی توسط گروه پزشکان سلامت و زیبایی


مشاوره اولیه

در مشاوره اولیه، گروه پزشکان سلامت و زیبایی، تاریخچه کامل پزشکی شما ومناطقی را که مورد نگرانی شماست، بررسی می‌نمایند. سپس مشاور پوست اطلاعات دقیقی در مورد برنامه‌های درمانی موجود برای لاغری شکم و پهلو در اختیارتان قرار داده و یک دوره درمان را طبق نیازهای فردی شما توصیه می‌کند.

رفع چربی شکم و پهلوها

این روش‌های درمان صرفاً برای رفع چاقی شکم عمل می‌کنند و در کمال حیرت بیماران، چند سانتی‌متر از چربی‌های اضافی در پهلوها حذف می‌شود:

کویتیشن 

یکی از راه های آب کردن شکم، روش کویتیشن است. در کوتیشن اولتراسوند چربی و سلولیت اندام‌های بیمار به دقت مورد هدف قرار گرفته، پالس‌های قدرتمند انرژی صوتی به این چربی‌ها ارسال می‌گردد. با این کار سلول‌های چربی تخریب و کوچک‌تر می‌شود. فن‌آوری کویتیشن اولتراسوند، جراح را قادر می‌سازد تا انرژی صوتی متمرکز را تنها در مناطق درمان موضعی هدایت کند و او را قادر می‌سازد تا از طریق هزاران انفجار میکروسکوپی موثر بر غشای سلولی چربی، تخریب سلول‌های چربی زیر جلدی را به صورت انتخابی انجام دهد.پس از شکسته شدن بافت چربی (غشاء سلول چربی)، چربی به مایع میان بافتی بین سلول‌ها وارد می‌شود، در آنجا تحت تاثیر آنزیم قرار گرفته و به گلیسرول و اسیدهای چرب آزاد متابولیزه می‌شود. گلیسرول محلول وارد سیستم گردش خون شده و برای دوره جدید انرژی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حالی که اسیدهای چرب آزاد نامحلول، وارد کبد می‌شوند و مانند هر نوع اسید چرب دیگر به سادگی تجزیه می‌شوند.

02

RF (رادیو فرکوئنسی)

روش رادیو فرکوئنسی با استفاده از انرژی امواج رادیویی و گرم کردن لایه‌های عمیق‌تر بافت، موجب کاهش اندازه سلول‌های چربی، تحریک بدن برای تولید کلاژن و افزایش جریان خون و لاغری شکم  می‌گردد.

فرکانس‌های رادیویی را می‌توان در سه حالت یا ترکیبی از آنها ارسال کرد: تک قطبی، دو قطبی و سه قطبی. در هر حالت، از یک الکترود استفاده می‌شود که انرژی را در الگوهای متفاوت و در اعماق مختلف برای درمان انتخابی پوست و رفع چربی‌های اضافی ارسال می‌کند. رادیو فرکوئنسی به متابولیسم گرانول‌های بزرگ چربی که قبلاً توسط درمان کویتیشن شکسته شده‌اند، کمک کرده و بدن را مجبور به دفع تری‌گلیسیرید و سفت کردن پوست می‌کند. نحوه‌ی عملکرد رادیو فرکوئنسی به شرح زیر می‌باشد:

 • لایه‌ی درم و لایه زیر جلدی به طور همزمان گرم می‌شود و الیاف کلاژن را مجبور به انقباض می‌کند.
 • الیاف منقبض شده، موجب کشیده شدن و سفت شدن پوست شده، بلافاصله تاثیر فوری بر پوست می‌گذارد.
 • متابولیسم فیبروبلاست‌ها افزایش یافته، الیاف کلاژن جدید را تولید می‌کند و تاثیر بلند مدت بر پوست می‌گذارد.
 • بخش اعظم انرژی RF وارد لایه‌ی عمیق‌تر درم می‌شود و باعث ضخیم شدن آن و کاهش عمق چین و چروک‌ها می‌شود و پوست را محکم‌تر و کشیده‌تر می‌سازد.
 • پروتئین کلاژن اصلی تقویت می‌شود تا پروتئین کلاژن جدید با تحریک پوست توسط رادیو فرکوئنسی افزایش یابد.

وکیوم تراپی

وکیوم تراپی موجب بهبود گردش خون، درناژ لنفاوی و نرم شدن لایه‌های چربی زیرین شده و قابلیت کشسانی پوست را افزایش می‌دهد. هر سه فرآیند به صورت همزمان برای درمان چاقی شکم، رفع مؤثر چربی، کاهش سلولیت، پیکرتراشی و شکل دادن به بدن و سفت کردن پوست به کار گرفته می‌شود.

مزایای اصلی وکیوم تراپی

 •  افزایش تولید کلاژن و الاستین
 • بهبود ظاهر پوست
 • کمک به ذوب چربی‌های بدن
 • کمک به از بین بردن چربی
 • مقابله با سلولیت
 • بهبود اکسیژن رسانی به بافت‌ها
 • یک روش تهاجمی است.
 • هیچ‌گونه زخم و اسکاری به جا نمی‌گذارد.

ترکیبی از وکیوم تراپی + کویتیشن+ رادیو فرکوئنسی

با استفاده از ترکیب RFاولتراسوند فرکانس بالا و فن‌آوری وکیوم تراپی، دسترسی مستقیم به سلول‌های عمیق‌تر چربی به طور قابل توجهی افزایش یافته است. سلول‌های چربی در اثر امواج اولتراسوند و تولید حرارت موضعی، وارد فاز فعالیت سریع می‌شوند و به این ترتیب، گردش خون مؤثر رخ می‌دهد.

این باعث افزایش گردش خون موضعی در داخل لایه درم شده و پوست شل و افتاده را سفت می‌کند. خاصیت ارتجاعی پوست شما توسط افزایش فعالیت متابولیک بهبود می‌یابد. سپس با کمک وکیوم، غدد عرق و سیستم لنفاوی بدن، چربی‌های اضافی و سموم از بدن شما دفع می‌شود. این مکش وکیوم باعث حل شدن بیشتر سلول‌های چربی، تقویت یکپارچگی سلول‌های میتوکندری، افزایش گردش خون و لنف و مزایای متابولیسم بدن می‌شود.

لیپوماتیک

اگر می‌خواهید یک درمان پیکرتراشی را برای حذف چربی‌های مناطق مقاوم بدن خود انجام دهید اما نمی‌توانید دوره‌ بهبودی طولانی را بگذارنید، می‌توانید از روش لیپوماتیک استفاده کنید. این روش به شما اجازه می‌دهد تا تمام و کمال از چربی‌های اضافی خود خلاص شوید. لیپوساکشن یک روش ابتکاری جدید، ایمن، مؤثر و آسان است. این روش یکی از ایمن‌ترین تکنیک‌ها برای درمان چاقی شکمی بوده و با حداقل آسیب به بافت‌های بدن همراه است. بنابراین شما می‌توانید کاندیدای لیپوماتیک باشید، حتی اگر قبلاً درمان لیپوساکشن سنتی را انجام داده‌اید.

03

 کاندیدای لیپوماتیک 

اگر شما از سلامت کلی خوبی برخوردارید و در محدوده قد / وزن طبیعی هستید، می‌توانید کاندیدای روش لیپوماتیک باشید.

مراحل لیپوماتیک

این روش را می‌توان بدون بی‌هوشی انجام داد. جراح چند برش کوچک را در منطقه درمان ایجاد کرده و از طریق آنها یک ابزار کوچک ارتعاشی (واند) را وارد بدن می‌کند. این ابزار، ارتعاشاتی با سرعت بسیار بالا تولید می‌کند و باعث انتشار اندروفین در بدن شما می‌شود. اندروفین دارای اثر بی‌حس کننده در بافت تحت درمان می‌باشد. این دستگاه ارتعاشی، چربی را از حالت جامد به امولسیون مایع تبدیل می‌کند. سپس جراح به آرامی با عمل ساکشن و بدون آسیب رساندن به بافت‌های اطراف، چربی‌های مایع را از بدن خارج می‌سازد.

ریکاوری و نتایج 

زمان بهبودی لیپوماتیک برای لاغری شکم ، کوتاه‌تر از لیپوساکشن قدیمی است. شما ممکن است برای چند روز پس از عمل، مقداری درد داشته باشید. همچنین احتمالاً نیاز به پوشیدن گن فشرده سازی به مدت چند هفته خواهید داشت. بیشتر بیماران در عرض 3-5 روز بعد از لیپوماتیک، قادر به بازگشت به روال عادی زندگی خود خواهند بود.

جهت رزرو نوبت در شعب ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید

شعبه شریعتی:02122637408

شعبه ولیعصر:02188945723

شعبه توحید:02166124807

به این پست امتیاز دهید.
لاغری،کوچک و آب کردن و سوزاندن چربی شکم و پهلو
4 از 1 رای