بزرگ کردن، لیفت و بالا کشیدن باسن با تزریق چربی به روش برزیلی

بزرگ کردن، لیفت و بالا کشیدن باسن با تزریق چربی به روش برزیلی

جهت رزرو نوبت در شعب ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید

شعبه شریعتی:02122637408

شعبه ولیعصر:02188945723

شعبه توحید:02166124807

باگذشت زمان، نشانه‌های پیری به‌تدریج در باسن بروز می‌کند و ما هیچ راهی برای مبارزه با آن نداریم. جاذبه به همراه افزایش سن و پیر شدن موجب می‌شود كه باسن فرم خود را از دست بدهد؛ اما می‌توان با بهره‌گیری از روش‌های مختلف روند پیری را معکوس کرد. بالا كشیدن باسن برزیلی(سفت کردن باسن)در حال حاضر به‌عنوان یک شیوه مؤثر و بی‌خطر برای بزرگ كردن باسن همراه با نتایج زیباشناختی بادوام شناخته‌شده است. اگر شما یک بیمار مسن‌تر هستید كه خواستار بازگرداندن فرم باسن خود هستید، یا یکبیمار جوان‌تر كه خواهان ایجاد فرم دلخواه در باسن خود هستید، لیفت باسن می‌تواند برای شما مناسب باشد. یکی از بزرگ‌ترین مزایای این روش استفاده از بافت بدن خود بیمار به‌منظور کاهش خطر ابتلا به عوارض و پس زدن بافت توسط بدن است.

گروه پزشکان سلامت و زیبایی همگی دارای تجربه و تخصص بالا درزمینه لیفت و بالا كشیدن باسن برزیلی با تزریق چربی هستند،‌ كه برای ارائه بهترین نتایج نهایت سعی خود را می‌کنند و مهم‌تر از همه، ایمنی بیماران را تضمین می‌کنند. جهت كسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های زیر با ما تماس حاصل فرمایید.

02122637408

02188945723

02166124807

لیفت و بالا كشیدن باسن به روش برزیلی چیست؟‌


بالا كشیدن و لیفت باسن برزیلی به‌منظور بزرگ کردن سایز باسن و همچنین تغییر فرم و ایجاد یکفرم متناسب‌تر و جذاب‌تر استفاده می‌شود. برای دستیابی به این نتایج، چربی از طریق لیپوساكشن (لیپوماتیک) از چندین بخش از بدن برداشته‌شده و سپس از طریق تصفیه تنها بافتی كه قابلیت تزریق مجدد به بدن بیمار را دارد، نگه‌داشته می‌شود. رسوبات چربی ممکن است از بخش‌هایی چون پشت، شکم، باسن و ران‌ها برداشته شود. نتیجه نهایی این فرایند ایجاد یک باسن زیبا، متقارن، و جذاب‌تر است.

آیا بزرگ کردن باسن به روش برزیلی برای همه افراد مناسب است؟


به‌منظور دستیابی به نتایج زیباشناختی متفاوت، روش‌های مختلفی برای بزرگ کردن باسن وجود دارد. هر فرد دارای نیازهای متفاوت است، بنابراین، یک روش ممکن است برای یک بیمار مؤثر باشد، اما برای دیگری خیر. مشاوره با یکی از متخصصین ما در تصمیم‌گیری برای انتخاب بهترین تكنیک مناسب به شما كمک خواهد كرد.

مزایای بالا كشیدن باسن برزیلی


در اغلب موارد، بیماران به‌جای پروتز باسن، روش بالا كشیدن باسن برزیلی را انتخاب می‌کنند. این بدان دلیل است كه روش بالا كشیدن باسن برزیلی به دلیل استفاده از چربی بدن خود بیمار ظاهر و احساسی طبیعی‌تر ایجاد خواهد كرد. با تقبل هزینه تزریق چربی به باسن ، این روش نه‌تنها ظاهری مطلوب‌تر ایجاد می‌کند، بلكه شانس پس زدن بافت توسط بدن كه در پروتز شایع‌تر است را كاهش می‌دهد. یکی دیگر از مزایای این روش بهبود ظاهر نواحی دیگر بدن به علت برداشتن چربی از طریق لیپوساكشن در نواحی مختلف بدن است. بزرگ کردن باسن با این روش نه‌تنها ظاهری بهتر در باسن ایجاد می‌کند بلكه موجب بهبود فرم كلی بدن نیز می‌گردد. احتمال ایجاد اسكار در این روش بسیار كم بوده و در مورد اغلب بیماران اسكار به‌ندرت مشهود است. به‌علاوه، خطر ابتلا به عفونت و یا دیگر عوارض احتمالی در این روش كاهش می‌یابد. بسیاری از زنان نه‌تنها از نتیجه فیزیكی عمل راضی هستند، بلكه افزایش عزت‌نفس، اعتمادبه‌نفس و میل جنسی را نیز تجربه می‌کنند.

بالا كشیدن باسن برزیلی در کلینیک سلامت و زیبایی


افراد مناسب برای بالا كشیدن باسن به روش برزیلی

یکفرد مناسب برای بالا کشیدن باسن با تزریق چربی به روش برزیلی فردی است كه دارای انتظارات واقع‌بینانه است. متأسفانه هر فردی نمی‌تواند یکگزینه خوب برای این نوع از جراحی باشد. ازآنجایی‌که بالا كشیدن باسن به این روش نیازمند برداشتن چربی از نواحی مختلف بدن است، بیمار باید به‌اندازه كافی چربی در بدن خود داشته باشد. بیماران لاغرتر همیشه نامزدهای خوبی نیستند، زیرا از مقادیر کافی چربی برای تزریق برخوردار نیستند. از سوی دیگر، بیماران باید از سلامت جسمی خوبی نیز برخوردار باشند، به این معنا كه این جراحی ممكن است برای بیماران دارای اضافه‌وزن قابل‌توجه، مخاطره‌آمیز باشد. توصیه پزشكان، بیمارانی است كه حداقل 20-10lbs از وزن ایده آل خود بالاتر هستند. به‌منظور حصول اطمینان از انتخاب روش مناسب یکقرار مشاوره با یکی از پزشکان ما تنظیم كنید.

چگونه برای لیفت باسن به روش برزیلی آماده شوم؟‌

آماده‌سازی درست قبل از هر جراحی كلید روند بهبودی سریع و ایمن است. به‌منظور دستیابی به بهترین نتایج ممکن، پیروی از دستورالعمل‌ها و رویكردهای ارائه‌شده توسط پزشکجراح و پرستار از اهمیت بسیاری برخوردار است. ضروری است که تمام بیماران حداقل یک ماه پیش‌ازتاریخ جراحی برنامه‌ریزی‌شده مصرف سیگار را به‌طور كامل متوقف كنند. سیگار کشیدن می‌تواند باعث ایجاد عوارض ناخواسته در حین و پس از عمل شود. پزشکهم‌چنین فهرستی از داروهایی که باید حداقل دو هفته پیش از جراحی از مصرف آن‌ها اجتناب گردد، ازجمله آسپیرین و هر نوع داروی رقیق‌کننده خون را در اختیار بیمار قرار می‌دهد. آماده‌سازی محیط خانه نیز در بهبودی راحت‌تر و سریع‌تر نقش مهمی ایفا می‌کند. قبل از رفتن برای جراحی بستر خود را به همراه پتو، بالش، حوله‌های اضافی، داروها و هر چیز دیگری كه ممكن است به آن نیاز پیدا كنید را آماده‌سازید. بیماران باید وسیله حمل‌ونقل پس از عمل جراحی خود را آماده كنند و برای 24 ساعت اول تحت مراقبت باشند. رعایت تمامی این دستورالعمل‌ها به برخورداری از بهترین روند بهبودی و حصول نتایج بهینه كمکخواهد كرد.

فرآیند بزرگ کردن باسن به روش برزیلی

بزرگ كردن باسن با تزریق چربی به روش برزیلی به‌صورت یکعمل سرپایی تحت بیهوشی عمومی یا موضعی انجام می‌شود. این روش ممکن است بسته به بیمار و میزان كار موردنیاز از 90 دقیقه تا چهار ساعت طول بکشد. عواملی چون میزان چربی در حال برداشتن، ناحیه درمان و سایز و فرم موردنظر بیمار طول زمان جراحی بزرگ کردن باسن را تغییر خواهد داد. چربی از نواحی مختلف بدن مانند ران، شکم، پشت، یا ران از طریق لیپوساکشن برداشته‌شده و سپس پاک‌سازی و تصفیه می‌شود. تنها زمانی كه باکیفیت‌ترین سلول‌های چربی برداشته‌شده باشند، می‌توانند برای تزریق به باسن مورداستفاده قرار گیرند. سپس متخصص، چربی را در عمق‌های مختلف تزریق كرده و به باسن حجم و فرم می‌دهد. چربی حاوی سلول‌های بنیادی است که قابلیت تبدیل به بافت جدید، ایجاد کلاژن جدید و بهبود بافت و ضخامت پوست را دارا می‌باشد. این امر موجب می‌شود که پوست صاف‌تر به نظر برسد و ظاهری زیبا و سفت در باسن ایجاد می‌کند. برش‌های ایجادشده در این روش بسیار کوچک بوده و باگذشت زمان به‌ندرت مشهود هستند.

دوام بالا كشیدن باسن به روش برزیلی چه قدر است؟

نتایج حاصل از بالا كشیدن باسن برزیلی دائمی خواهد بود. چربی در ناحیه تزریق‌شده باقی می‌ماند، اما درست همانند چربی و بافت سایر نواحی بدن، می‌تواند رشد كرده یا جمع شود و با افزایش سن دچار پیری می‌شود. به همین دلیل است كه حفظ یک شیوه زندگی سالم همراه با ورزش به‌منظور نگه‌داشتن سایز و فرم باسن از اهمیت برخوردار است. به خاطر داشته باشید که کاهش وزن عمده می‌تواند موجب كوچکشدن باسن گردد.

هزینه


هزینه بالا كشیدن باسن برزیلی از بیماری به بیمار دیگر متفاوت است. برخی از افراد تنها به برداشتن چربی از یکناحیه نیاز دارد،‌ درحالی‌که در مورد افراد دیگر چربی باید از چندین ناحیه برداشته شود.

خطرات و عوارض احتمالی


هر عمل جراحی با خطرات و عوارضی همراه است و اگرچه این روش دارای شهرتی خوب است، اما بیماران باید آگاه باشند که ممكن است خطرات احتمالی وجود داشته باشد. به‌منظور پیشگیری از خطرات و عوارض، انجام دادن دستورات پزشکو پرستار از اهمیت بسیاری برخوردار است.

جهت رزرو نوبت در شعب ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید

شعبه شریعتی:02122637408

شعبه ولیعصر:02188945723

شعبه توحید:02166124807

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است