لاغری موضعی و کاهش سایز: روش ها و مزایا

baner4

21

جهت رزرو نوبت در شعب ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید

شعبه شریعتی:02122637408

شعبه ولیعصر:02188945723

شعبه توحید:02166124807

اگر رژیم غذایی مناسب و متعادل دارید و مرتب ورزش می‌کنید، اما با این حال نمی‌توانید با چربی‌های اضافی خداحافظی کنید، بهتر است به روش دیگری به بدن‌تان کمک کنید. با افزایش سن از بین بردن این چربی‌های سرسخت مزاحم که روی شکم و پهلو جمع شده‌اند، عملاً غیرممکن می‌شود. در این حالت دو راه پیش روی شما است: یا با این وضعیت کنار بیایید یا چربی‌ها را از بین ببرید. خوشبختانه روش‌های متفاوتی برای رفع چاقی موضعی وجود دارد که با هدف قرار دادن چربی‌های مقاوم به شما کمک می‌کند تا وزن‌تان را چند کیلو کمتر و سایزتان را چند شماره کوچک‌تر کنید.

عمل‌های لاغری موضعی این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا با بهبود تناسب اندام و لاغری سریع، اعتماد به نفس خود را نیز ارتقاء دهید. ما در گروه پزشکان سلامت و زیبایی معتقدیم که شما لایق بهترین‌ها هستید، بنابراین مشتاقانه به شما کمک می‌کنیم تا خوش اندام‌تر از همیشه با اعتماد به نفس بالا در جمع بدرخشید. متخصصان ما برای جلب رضایت شما و رسیدن به نتیجه دلخواه و طبیعی از سال‌ها تجربه و پیشرفته‌ترین تجهیزات بهره می‌گیرند. از آنجایی که هر یک از مراجعین، نگرانی و دغدغه متفاوتی دارد و درک وی از زیبایی متمایز از دیگران است، گروه پزشکان سلامت و زیبایی به دقت به توصیف بیمار از بدن خود و آنچه مورد پسندش نیست گوش می‌دهد و از بیمار می‌خواهد نتیجه دلخواه خود را شرح دهد. متخصصان ما در مرحله بعد، طرح درمانی منحصربه‌فردی را متناسب با نیازها و انتظارات بیمار تهیه می‌کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

عمل لاغری موضعی


ما در گروه پزشکان سلامت و زیبایی روش‌های لاغری موضعی و سریع متفاوتی داریم که هر کدام برای بخش خاصی از بدن مفید است و شکل و تون (کشیدگی پوست) ناحیه تحت درمان را بهبود می‌دهد. در گروه پزشکان سلامت و زیبایی روش‌های زیر ارائه می‌شود:

کویتیشن

کویتیشن اولتراسوند یکی از روش‌های نوین زیبایی و لاغری است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته سلول‌های چربی را به مایع تبدیل می‌کند. این مایع به طور طبیعی از بدن دفع می‌شود. هر جلسه کویتیشن معمولاً 25 تا 30 دقیقه طول می‌کشد و در این مدت یک ناحیه از بدن تحت درمان قرار می‌گیرد. بین هر دو جلسه درمان باید 72 ساعت فاصله باشد، تا بدن بتواند چربی را در این فرصت دفع کند. به بیماران توصیه می‌کنیم تا حداقل 6 تا 10 جلسه برای درمان کویتیشن مراجعه کنند. از کویتیشن می‌توان برای لاغری موضعی سینه ها و تمام بخش‌های بدن بهره گرفت، عمل‌های شکم، ران، باسن و پهلو متداول‌تر است. البته همان طور که اشاره شد کویتیشن هیچ محدودیتی ندارد.

رادیوفرکانسی (RF فرکشنال)

رادیوفرکانسی (RF) تکنولوژی جدیدی است که برای لاغری موضعی و از بین بردن سلولیت بدون عمل جراحی به کار برده می‌شود.

انرژی خالص فرکانس رادیویی RF به تنهایی یا در دستگاهی در ترکیب با مادون قرمز، متحرک‌سازی بافت و مکش برای لاغری موضعی، درمان سلولیت، از بین بردن چربی، کشیدن و نرم و صاف کردن پوست به کار برده می‌شود.

در روش آر اف با گرم کردن عمقی و کنترل شده لایه‌های چربی زیر پوست اثر کشیدن و سفت کردن بافت و افزایش گردش خون به دست می‌آید و به این ترتیب چربی‌های اضافی از راه دستگاه لنفاوی دفع می‌شود و سلولیت از بین می‌رود. اکثر بیماران با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های کنونی رادیو فرکوئنسی باید دست‌کم بهبود مختصری را در تون پوستی مشاهده کنند، سایزشان کوچکتر شود و ظاهر ناخوشایند سلولیت نیز از بین برود؛ آن هم بدون این که نیازی به استراحت طولانی مدت داشته باشند یا این که عوارض شدیدی را تحمل کنند.

هزینه رادیو فرکانسی به تعداد ناحیه‌های مورد نظر و دستگاه لاغری موضعی که مورد استفاده قرار می گیرد، بستگی دارد.

وکیوم تراپی

وکیوم تراپی درمان متداولی است که معمولاً برای مقابله با چربی‌های مقاوم و کاهش سلولیت به کار برده می‌شود. هدف از این درمان بهبود خون‌رسانی در ناحیه مورد نظر از طریق عمل مکش است. مکش سلول‌های چربی و مواد سمی انباشته شده در زیر پوست را به حرکت درمی‌آورد و در نتیجه تخلیه این مواد زائد از دستگاه‌های لنفاوی و گردش خون بهتر انجام می‌شود.

وکیوم تراپی برای کاهش سلولیت به کار برده می‌شود و پوستی صاف و نرم‌تر با تون بهتر (کشیده‌تر) را به دست می‌دهد. وکیوم تراپی برای کاهش فیبروز (فساد الیاف) در مراحل پیشرفته، ناشی از تاخیر در انجام مراقبت‌های پس از جراحی، نیز مفید است.

مزایای وکیوم تراپی

 • افزایش تولید کلاژن و الاستین
 • بهبود ظاهر پوست
 • پیکرتراشی
 • لاغری موضعی
 • از بین بردن چربی اضافی
 • درمان سلولیت
 • بهبود اکسیژن رسانی به پوست
 • غیرتهاجمی بودن
 • باقی نگذاشتن جای زخم

لیپوساکشن

لیپوساکشن تکونولوژی شناخته شده‌ای است که بیش از 30 سال است در سراسر جهان برای لاغری مورد استفاده قرار می‌گیرد. لیپوساکشن در اصل عملی مکانیکی است که در آن ناحیه مورد نظر با مایعی به نام تامسنت پر می‌شود، محلول تامسنت خونریزی را آهسته می‌کند و درد را تسکین می‌دهد. جراح پس از تزریق مایع با استفاده از کانولا چربی را متلاشی و سپس آن را با مکش از بدن خارج می‌کند. متخصص باتجربه برش‌ها را در چین‌های بدن یا نقاط دور از دسترس ایجاد می‌کند تا حتی‌الامکان نامشخص باشد. بنابراین جای زخم تقریباً محو است و کبودی نیز پس از 1 تا 2 دو هفته از بین می‌رود.

لیپوماتیک

لیپوماتیک روش جدیدی از لیپوساکشن است که برای لاغری موضعی به کار برده می‌شود. با این روش بیمار احساس راحتی بیشتری دارد، زمان عمل کوتاه‌تر می‌شود و چون کبودی به حداقل می‌رسد، روند التیام نیز تسریع می‌شود.

لاغری با دستگاه لیپوماتیک که به لیپو ساکشن چربی شکم بدون درد نیز معروف است، از ایمنی و راحتی بی‌نظیری برخوردار است. هر دو عمل تزریق محلول تامسنت و خارج کردن چربی در لیپوماتیک به دلیل لرزش (ویبره) و حرکت کانولا بسیار راحت‌تر انجام می‌شود. همان طور که با خاراندن ناحیه تحریک شده احساس راحتی می‌کنید، حرکت کانولا نیز با سازو کاری مشابه مانند مهار کننده درد عمل می‌کند.

حرکت کانولا در لیپوماتیک این امکان را فراهم می‌آورد تا جراح بتواند آن را بین بافت‌های چربی بلغزاند و چربی را ضمن تزریق داروی بی‌حسی با دردی بسیار خفیف یا کاملاً بدون درد خارج کند. کانولا را می‌توان در ناحیه‌های سفت‌تر و فیبری نیز وارد کرد تا لاغری موضعی و سریع به دست آید.

مزایای لیپوماتیک

 • عدم نیاز به بیهوشی عمومی
 • ناراحتی جزیی یا بدون درد و ناراحتی
 • ایمنی کامل بیمار
 • از بین رفتن همیشگی سلول‌های چربی
 • دوران بهبود سریع
 • نتیجه آنی
 • تناسب اندام
 • هزینه پایین
 • سهولت

مزوتراپی

 مزوتراپی یکی از عمل‌های زیبایی با تهاجم حداقل است که معمولاً برای لاغری موضعی و درمان سلولیت به کار برده می‌شود. در این روش چند تزریق در لایه چربی زیر پوست انجام می‌شود. محلول تزریق شده حاوی مخلوطی از ویتامین‌ها، مواد معدنی، داروها و آمینو اسیدها است. مزوتراپی حالت پوست پرتقالی و پنیری شکل ناشی از سلولیت را به حداقل می‌رساند و فرورفتگی‌های نازیبای سلولیت را از بین می‌برد. لاغری ران، شکم، چانه (غبغب)، باسن و کمر به خوبی با مزوتراپی انجام می‌شود. تعداد تزریق‌ها به اندازه محل درمان بستگی دارد.

طب سوزنی

طب سوزنی یک روش در طب باستانی چینی است که امروزه به طور مؤثر مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ این روش درمانی به افراد کمک می‌کند تا وزن خود را کاهش دهند و آن را در حالت متعادلی حفظ کنند. طب سوزنی برای لاغری نواحی مختلف بدن، کاربرد دارد. لاغری موضعی سینه ها با طب سوزنی یکی از این کاربردهاست.

جهت رزرو نوبت در شعب ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید

شعبه شریعتی:02122637408

شعبه ولیعصر:02188945723

شعبه توحید:02166124807

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است